Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

Zimní nohejbal 2018

   NOHEJBAL DVOJIC 20. LEDNA 2018 
   Minulou sobotu   proběhl v tělocvičně zdejší základní školy další ročník již tradičního zimního nohejbalu dvojic. Do turnaje se přihlásilo celkem 10 dvojic, které byly nalosovány do dvou pětičlených skupin. Skupinu A tvořily týmy : Doktoři ( Dymáček - Grohman ), Červení ( Korchan - Vašut ), Pa - Zet ( Pavlíček, Zetek ), Rudoltice I ( Blažek - Heglas ) a Dodkovi z Třemešné. Do skupiny B se  dostaly týmy : Kotláři, Červinka se Sulkem ml., Muzeum ( Hrabovský - Sulek st.), Elita ( Pargač - Schnaubelt ) a tým z Třemešné.
   Zápasy se hráli systémem každý s každým na 2 sety do desíti bodů, přičemž z každé skupiny postupovali do vyřazovacího pavouka 4 týmy. 
   Ve skupině A z 1. místa postupoval s dvěma výhrami a dvěma remízami Pavlíček se Zetkem, následován týmen z Rudoltic se stejnou bilancí, ze 3. místa šli dále otec a syn Dodkovi s jednou výhrou, jednou prohrou a dvěma remízami a poslední 4. postupové místo urvali Červení, kterým stačila jedna výhra a jedna remíza. 5. místo ve skupině obsadili Doktoři, kteří v jejich  jediném remízovém zápasu dokázali vzít bod favorizovaném duu Pavlíček -  Zetek. 
  Ve skupině B,  1. místo obsadil tým z Třemešné , následován týmem Kotlárů ( oba týmy s bilancí 2 výher a dvou remíz a proto zde o pořadí rozhodl jediný míč v rozdílném skóre ) , 3. místo obsadila Elita s jednou výhrou a třemi remízami, 4. místo pak se dvěma remízami stačilo k postupu Muzeu. 5. místo obsadila dvojice mladíků Červinka - Sulek.
   Před vyřazovacími zápasy se odehrálo utkání o 9. místo, které vyznělo lépe pro Doktory. 
   Ve vyřazovacím pavouku na sebe v prvním zápase narazili Pavlíček se Zetkem proti Muzeu. Pavlíček ze Zetkem nenechali nic náhodě a celkem v pohodě postoupili dále v poměru 2 : 0.
   Druhý zápas proti sobě svedl rodiny Kotlárových a Dodků. Kotláři po výsledku 2 : 1 šli dále. 
   Ve třetím utkání si proti sobě zahráli Rudoltické derby týmy Elity a Rudoltic I. Opět výsledek 2 : 1 a na další boje se mohl těšit tým Rudoltic I. 
   Ve čtvrtém mači nastoupila Třemešná proti Osoblažským Červeným. Třemešná potvrdila roli favorita ze základní skupiny a opět po výsledku 2 : 1 postoupila dále. 
  V boji o finále se utkala mužstva Kotlárů s Pa- Zet a mužstvo Třemešné s Rudolticemi I. 
  V prvním semifinále překvapivě Pa - Zet ( obhájci loňského vítězství ) nenašli recept  na dobrou hru Kotlárových a celkem snadno vypadli po výsledku 0 : 2. 
  Druhé semifinále již nabídlo větší souboj, kdy po prvních dvou setech byl stav nerozhodný, ve třetím a rozhodujícím setu se však Třemešná sesypala a Rudoltice šli do finále. 
  V zajímavém finále se tak proti sobě postavili Kotláři proti Rudolticím.
  Kotláři však svou spanilou jízdu turnajem dokázali dotáhnout  až do samotného konce,  když dokázali porazit i Rudoltice a prémiově se tak těší z vítězství v nohebalovém turnaji. 

Díky všem účastníkům, všem sponzorům  a již teď všechny zveme na tradiční letní nohejbal trojic, který proběhne na kurtech parku Osvobození v Osoblaze !! 
St 7. únor 2018, 12:42:01 CET
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one