Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

Zimní nohejbal 2015

27. ročník - Nohejbalový turnaj dvojic v Osoblaze                                         17.1.2015


V půli ledna se v tělocvičně zdejší Základní školy v Osoblaze uskutečnil tradiční turnaj dvojic v ryze české hře, „nohejbale“. Nohejbal je hra, kde se mažou rozdíly mezi mladší a starší generací, hra, kde vítězí um a chytrost. Proto se stejně jako každý rok turnaje účastní několik družstev bez rozdílu věku a váhy, jedná se jak o tradiční účastníky, tak i nové neznámé dvojice. Turnaj je pořádán nejen pro osoblažské, ale účastní se jej i družstva z okolních obcí. Letos se turnaje účastnilo 11 družstev, z celkového počtu přihlášených 17, zbytek se z různých důvodu omluvil. Věkový průměr nejstarší dvojice byl 47 let, nemladší 16. Mužstva se rozlosovala do dvou skupin, ve kterém se systémem každý s každým utkala a stanovila své umístění ve skupině. Po výsledcích ze skupiny postoupily vždy dvě nejlepší do semifinále a další se utkaly o celkové umístění. Kdo tuto hru nikdy nehrál, tak neví, že kvalita hráče a jeho schopností se zvyšuje s celkovým požitím občerstvovacích a iontových nápojů, rychlé zakončení míče tzv. ,,smeč“ se mění v drzé zakončení. Na tuto nezbytnou součást, se pořadatelé stejně jako vždy připravili a všichni účastníci měli dostatek nejen tekutin a iontů, ale i jídla.

Po náročných a vyrovnaných bojích se do konečného finále probojovali obhájci vítězství z roku 2011 - Lalinský V., Kubečka J., proti nové vzniklé dvojici Darda R.- Darda L. (otec a syn). Nejstarší dvojice turnaje Lalinský a Kubečka nedala svým mladším soupeřům šanci a po jednoznačném vítězství ve dvou setech se stala opět jedničkou turnaje. Obhájili tak své prvenství z roku 2011 a ukázali, že kvalitní příprava a pravidelné doplnění těch správných tekutin, může s předem naplánovanou taktikou slavit úspěch.

Za letošní kvalitní a vyrovnané výkony pořadatelé děkují všem družstvům, které se turnaje účastnily a zároveň nejen všechny účastníky, ale i další nové tváře zvou na letní turnaj trojic na venkovním hřišti.

Celkové pořadí : 1. Lalinský Vojtěch – Kubečka Jarek

2. Darda Radim – Darda Lukáš

3. Tužinčín Lukáš - Golias Janis

4. Zetek Jirka - Hrabovský Jan

5. Pavlíček Jan - Matúz Mirek

6. Sulek Tomáš - Sulek Marcel

7. Skotnica Robert - Fiedor Josef

8. Schnaubelt Manfréd - Pargač Jiří

9. Dymáček Tomáš - Beneš Libor

10. Schnaubelt Robin - Strýček Štefan

11. Červenka Václav - Suchý Ladislav
 
St 4. únor 2015, 11:05:20 CET
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one