Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg

Zátor - Osoblaha

                                                        ​Zátor - Osoblaha 0:2 (0:1)
 Branky: Orava, Dostál
Sestava: Tošenovský - Vašut, Krupa, Štejdíř, Korchan - Uher, Kalda, Žmolík, Tužinčin Luboš (80. Farenholcz) - Orava (70. Balog), Dostál


Osoblažští muži mají za sebou již sedmé jarní kolo, ve kterém se představili na hřišti posledního Zátoru. Domácí hráči, se stejně jako v minulé sezóně v jarní části zachraňují a tak se dalo očekávat, že proto udělají na hřišti vše. Naopak Osoblažští prokazují na jaře zlepšené výkony a na tyto chtěli navázat i v tomto kole. Velkým problémem Osoblažských se v poslední době stává pouze sestava mužstva na hřištích soupeřů, neboť ta je vždy jiná a vždy jsou v ní minimálně čtyři až pět změn. Stejně tomu bylo i na hřišti Zátoru, kde oproti minulému kolu došlo k velkým změnám v sestavě.

Osoblažští hráči i přes tento handicap svého soupeře v první půli jasně přehrávali a vytvářeli si množství brankových příležitostí. Jednu z nich do poločasu proměnil Orava, který si naběhl na dlouhý míč do pokutového území a svým důrazem dotlačil míč za brankáře domácích. Další šance hráči Osoblahy do poločasu zahodili a tak se šlo do kabin za stavu 0:1. V druhé půli se domácí hráči snažili nepříznivý výsledek zvrátit, ale pozorně hrající Osoblažští jim nic takového nedovolili. Naopak si znovu vypracovali několik slibných příležitostí a nakonec se dočkali zaslouženého zvýšení vedení, kdy nepovedenou střelu Tužinčina uklidil do brány Dostál. Další možnosti na vylepšení skóre v tabulce již hráči Osoblahy nevyužili a tak utkání skončilo zaslouženým vítězstvím Osoblahy v poměru 2:0.

Tento zisk tří bodu již Osoblažské posunul na pátou příčku v tabulce se ziskem 34 bodu. Své další utkání odehrají naši hráči v sobotu dne 21.5.2011 od 16:30 hod na domácím hřišti proti Staré Vsi. Věříme, že v dobrých výkonech Osoblažští budou pokračovat i před domácími fandy, které tímto zveme do našich ochozů.

 
 

So 22. červen 2019, 19:16:35 CEST
Dan Kalda
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one