Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

Zátor - Osoblaha 1:1 (0:0)

14. 9. 2013
Ufff, tak tento bod má pro nás hodně velkou cenu, neboť v sestavě, se kterou jsme odehráli tento zápas se není co divit. Kdo všechno chyběl ? Zraněný Janis Golias, distancovaný Danek Kalda, Tomáš Štejdíř, Honza Tošenovský, Marek Vašut, Zdeněk Krejčí - což je v uvozovkách polovina základní sestavy ! Těm, kterým k utkání nakonec odcestovali a odehráli jej, patří velký dík za vybojovaný bod ! A to hlavně proto, že jsme museli dotahovat jednobrankový náskok soupeře, to když po ruce Jožky Krupy v pokutovém území domácí proměnili nařízený pokutový kop. To probíhala 75 min. utkání. Naši se však nepoložili a v 83 min. precizně zahraným přímým kopem rozvlnil síť domácí brány Peťa Kundráč : ). Jinak co k utkání ? Domácí hráč byli lepším týmem, ale poločas byl bezgólový. Obrana pracovala spolehlivě a navíc velmi dobře zachytal Patrik Urban.
Chce to hlavně začít sbírat výhry v domácím prostředí, kde jsme dosud ze dvou utkání nevytěžili jediný bod ! Podaří se nám vyhrát již tuto sobotu proti těžkému soupeři ze Světlé Hory ? Zveme tímto všechny fanoušky ať nás podpoří svými hlasivkami !
Branka : Kundráč

Sestava : Urban
Šrubař Tužinčin Krupa Korchan
Fiedor Pavlíček Kundráč A. Golias
Balog Hejtmánek
Vedoucí mužstva : Kalda
So 14. září 2013, 19:35:36 CEST
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one