Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

Žákovský turnaj

                               8.8.2015
            1. ročník fotbalového turnaje žáků
                      O Pohár obce Osoblaha

V sobotním velmi teplém dni, proběhl na hřišti v Osoblaze 1. ročník turnaje o pohár obce Osoblaha, kterým chceme navázat na předcházející proběhnuvší turnaje v této kategorii. Rádi bychom, aby se turnaj stal nedílnou součástí nejen dění v obci.

Prvního ročníku se účastnilo 6 týmu, krom domácí Osoblahy dále Bohušov, Slezské Rudoltice, Třemešná a dvě družstva z Těrlicka, které hraje Krajskou soutěž ( to znamená o dvě třídy výš než ostatní). Mužstva se rozlosovala do dvou skupin po třech, kde hrál systém každý s každým. Hrálo se na 2x 12 minut, což bylo vzhledem vysoké teplotě vzduchu vyhovující. Průběhu turnaje měla všechna mužstva umožněno využití koupaliště, což bylo jistě velmi pěkným zpestřením pro účastníky.

Po bojích ve skupinách se tak o konečné umístění utkala:

o 5 - 6 místo Třemešná - Bohušov ( vítěz utkání Třemešná 2 : 1)

o 3 – 4 místo Osoblaha - Těrlicko tým A ( vítěz na penalty 2 : 0 Osoblaha)

o 1 – 2 místo Těrlicko tým B – Slezské Rudoltice ( vítěz uktání 4 : 0 Těrlicko)

Vítězem turnaje se stalo družstvo starších žáků z Těrlicka, kdy ihned po skončení turnaje pochválili zástupci tohoto klubu organizátory turnaje za velmi dobré zvládnutí a organizaci turnaje, turnaj hodnotili samotní hráči klubu jako super.

Nejlepšího brankáře a hráče pak volili samotní vedoucí účastnících se družstev, kdy jako nejlepšího brankáře vybrali hráče Schnaubelta z Bohušova a jako nejlepšího hráče zvolili Peterku z Osoblahy.

Samozřejmě že velké díky patří všem, kteří k organizaci turnaje pomohli a to jak organizátorům, tak sponzorům, kteří zase umožnili řádně ohodnotit všechny žákovské účastníky turnaje.

Již nyní připravujeme druhý ročník turnaje, na který opět zveme letošní účastníky a případně další zájemce.

Po 17. srpen 2015, 19:02:15 CEST
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one