Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

Žáci : Osoblaha - Sl. Rudoltice 3:0

                                                        Osoblaha - Slezské Rudoltice 

                                                                     3 : 0 

                                                                     Žáci 

  Třetí domácí utkání odehráli osoblažští proti Slezským Rudolticím a v tomto utkání byli pasováni do role favorita.  Toho si byli vědomi i samotní hráči, kteří se ještě před samotným utkáním netajili svými prognózami a hlasitě dávali najevo, kdo všechno dá gól.  V úvodu utkání byli osoblažští lepší a bylo otázkou času, kdo dá první gól. Ten však nepřicházel, neboť osoblažští se přihrávkami snažili dojít až do brány. Chyběla střela na bránu a přicházela nervozita.  Někteří hráči hráli „na půl plynu", což se začalo projevovat. Po několika dobrých příležitostech, kdy nejaktivnějším  střelcem byl Kuba Procházka,  se až ve 25. minutě prosadil střelou po zemi Vojta Čihánek.  Po vstřelené brance však osoblažští přestali hrát a hosté několikrát osoblažským zle zatopili.

    Druhá půle se i přes malou bouřku v kabině osoblažských nesla ve stejném duchu, osoblažští podceňujíc svého soupeře, mu umožnili dvakrát jít samostatně na brankáře, kdy o v obou případech však osoblažské  podržel brankář Tomáš Suchánek, který šance hostí  chytil. Až v poslední třetině zápasu dal klid osoblažským  po samostatné akci přes celé hřiště Kuba Procházka, který vymetl pravou šibenici hostující branky. Konečný výsledek pak stanovil Adam Rác, který vstřelil třetí branku.   Za bojovnost v utkání lze pochválit Jakuba Procházku, který opět odehrál dobré utkání. Někteří osoblažští hráči tentokrát nepodali tak kvalitní výkon, ale za to může podcenění soupeře. K dalšímu utkání zajíždí osoblažští v sobotu 5.10.2013 do Karlovic a přejme klukům, ať naváží na dosud dobré výsledky.  

Sestava : Suchánek, Červinka, Procházka, Bernaťák, Čihánek, Peterka,  Rác, Růman,  Baláž, Kočí D., Dymáček R., Dymáček M.

Branka:  Čihánek, Procházka, Rác

Trenér:  Kocián  

St 2. říjen 2013, 14:44:37 CEST
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one