Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

Žáci : Osoblaha - Brantice 8:1

                                               Žáci :     Osoblaha - Brantice   8 : 1

 

    Poslední podzimní kolo odehráli osoblažští žáci na svém hřišti a soupeřem jim bylo  poslední mužstvo v tabulce - Brantice.  Osoblažští byli před utkáním na 9. místě se ziskem 15 bodů, hosté dosud nezískali ani bod. K utkání za Osoblahu nastoupilo všech 16 zaregistrovaných zdravých hráčů, krom zraněného Adriana Kočího.  Hned od úvodu bylo znát, kdo je lepším mužstvem. Osoblažští doslova svého soupeře zavřeli na jeho půli a postupně si  vytvářeli jednu šanci za druhou.  V polovině první půle byli z hřiště staženi osoblažští Suchánek a Procházka, další hráči Ruman, Rác, Čihánek a Peterka byli prostřídáni menšími a začínajícími hráči.  I po prostřídání byli osoblažští lepším mužstvem a o poločase byl výsledek 5 : 0.  V druhém poločase dostali větší prostor ve hře všichni mladší hráči, kteří pod dohledem svých starších spoluhráčů přidali ještě tři branky. Hosté před koncem utkání vstřelili také čestný úspěch a tak se celkové skóre zastavilo na 8 : 1 ve prospěch  osoblažských.

   Osoblažští se tak s podzimem rozloučili vítězstvím. Konečná bilance je  6 výher a 7 porážek a celkový počet 18 bodů , což Osoblahu řadí na 8. místo.  V posledním utkání mohli osoblažští svého soupeře doslova rozstřílet a zlepšit si skóre, ale mnohem lepší se ukázalo, že v utkání dostali šanci menší a začínající hráči. Dvěma z nich se podařilo vstřelit i první branky. Gratulujeme. 

Sestava: Suchánek (Dunka), Červinka, Procházka (Dymáček R.), Čihánek (Bernaťák), Peterka (Skotnica),  Rác (Suchý L.) , Ruman (Suchý J.)   Baláž (Kočí D.) , Dymáček M., 

Branka:   3x Rác, 2x Suchý L.,  Ruman, Baláž, Čihánek

Trenér:  Kocián 

Út 3. prosinec 2013, 11:28:21 CET
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one