Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

Žáci: Karlovice - Osoblaha 5:1

                                                                    Karlovice - Osoblaha 

                                                                              5 : 1 

                                                                              Žáci 

  Dne 5.10.2013 odehráli již své  sedmé podzimní utkání osoblažští žáci v Karlovicích. Výsledky obou mužstev byly před tímto zápasem jako na houpačce, takže favorit nebyl znám. Osoblažští byli tentokrát oslabení o tři hráče již sehrané sestavy a to Čihánka, Červenku a Matěje Dymáčka. Svůj první zápas tak odjeli odehrát Lukáš Suchý a Jirka Suchý.  Úvod utkání byl rozpačitý z obou stran. Hodně nepřesností na obou stranách nenabízelo moc kvalitní podívanou. Osoblažští k tomu všemu působili velmi ospalým dojmem a na mnohých byl vidět určitý respekt a strach z o něco vyšších domácích hráčů.  Nedůraz v osobních soubojích a častá a zbytečná ztráta míče znamenali velmi snadné čtyři branky v síti osoblažských. Po malé bouřce, která proběhla o přestávce v táboře osoblažských se v druhé půli zcela změnil obraz hry. Osoblažští byli lepším týmem, ale to potřebné, branky nepřicházely. Až ve 22. minutě druhé půle se z trestného kopu trefil Adam Rác. Po vstřelené brance však u osoblažských hráčů došlo opět k drobnému uspokojení, přestali bojovat a těsně před koncem zápasu obdrželi pátou branku.   K utkání lze pouze říci, že oba poločasy ze strany osoblažských byly velmi rozdílné, soupeř byl ale tentokrát lepší. Za druhou půli byli hráči pochváleni, neboť v něm zanechali na hřišti dobrý dojem.  V současné době mají osoblažští 12 bodů a v tabulce jsou na 6. místě. 

Sestava : Suchánek, Suchý L , Procházka, Bernaťák, Ruman, Peterka,  Rác,  Baláž, Kočí A., Dymáček R., Suchý J.                    

 Branka:   Rác                Trenér:  Kocián  

                                                         Osoblaha - Třemešná 

                                                                      1:3 

                                                                     Žáci 

   V úterý 8.10.2013 předehráli osoblažští v rámci jedenáctého kola své domácí utkání  s Třemešnou, která byla mírným favoritem. V tabulce byla na čtvrtém místě, osoblažští na 6. místě.  Třemešenští hráči osoblažské nejen výškově, ale i váhově mírně převyšovali.  Úvod  utkání a poté i celý zápas byl vyrovnaný. Jako první vstřelili po hrubé chybě brankáře Suchánka  gól třemešenští, což se ukázalo být nakonec i klíčové. Osoblažské obdržená branka evidentně zaskočila a následek byl druhý gól v osoblažské síti, po nedůrazném  souboji před osoblažskou brankou.  To, že lze dát gól, se osoblažští přesvědčili těšně před koncem první půle, kdy po pěkné kombinanční akci poslal k tyči míč Ruman.   Druhý poločas byl již  vyrovnanější, osoblažští se opět jako tradičně v druhé půli zlepšili, vyrovnali se v osobních soubojích hostujícím hráčům, začali více běhat a bylo vidět, že chtějí hrát fotbal.   Jenom ten kýžený gól se nedařilo vstřelit.  Když to již vypadalo, že by se to mohlo podařit, došlo k další hrubé chybě  ve středu hřiště, kterou třemešenský útočník s přehledem proměnil ve vítězný gól.   Přestože utkání  skončilo pro osoblažské porážkou, která byla již čtvrtá  v této sezóně, byli osoblažští pochváleni za bojovnost, neboť pokud boudou kluci na hřišti bojovat jak v druhé půli, další vítězství přijdou.  

Sestava: Suchánek, Červenka , Procházka, Bernaťák, Čihánek, Peterka,  Rác,  Ruman, Baláž, Dymáček  M., Suchý J., Suchý L.

Branka :  Ruman                            Trenér :  Kocián

St 9. říjen 2013, 09:07:31 CEST
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one