Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

Ž: Zátor, M: Krnov

               SOBOTA 27.4.
      Žáci po poločase zabrali
     Zátor - Osoblaha 3:6 (2:2)
Branky : 5x Rudolf Kotlár, Martin Krejčiřík

           NEDĚLE 28.4.
       Muži schytali výprask
       Krnov - Osoblaha 6:0 (5:0)

Sestava : Kalda  - Šrubař, Štejdíř, Pavlík, Rác - Baláž, Pavlíček, Vašut, Peterka - Golias, Balicki
Střídali : Kocián, Krejčí
Na travnatém povrchu jsme bohužel tahali za kratší konec. První gól jsme inkasovali již ve třetí minutě, domácí další šance nevyužili a na druhé straně mohl Peterka vyrovnat, ale brankáře domácích nepřekonal. Ve 21 min. šli domácí do dvoubrankového vedení a na druhé straně evidentní faul na Goliase v pokutovém území neviděl, nebo nechtěl vidět pouze sudí Macík. Naopak na druhé straně ani na vteřinu neváhal po ruce ležícího Ráce, jehož míč trefil do ruky. Po mnoha dohadech se kopala penalta, kterou domácí hráč záměrně poslal vedle tyče Kaldovy brány. Klobouk dolů... . Na druhé straně opět šance ke skóróvání Balickim, který však v úniku na gólmana domácích selhal a pouze nastřelil jeho nohy. Utkání nám poté uteklo v rozmezí 32. až 39. minutě kdy domácí třemi brankami prakticky rozhodli o osudu utkání. Poločasových 5:0 hrozivých, ale zasloužených vzhledem k šancím, které dokázal i s pomocí obrany zlikvidovat Kalda. Ve druhé půli jsme zkraje dostali ihned šestý gól a Krnovu, který  možná ubral, možná jsme hráli trochu lépe, jsme již  nedokázali vstřelit alespoň čestný gól našeho týmu, ke kterému bylo určitě blízko.
V zápase se naplno projevila fyzická připravenost, bez které nejde takovému soupeři vzdorovat. 
Děkujeme početnému publiku z řad Osoblažských fanoušků, kteří jeli podpořit naše kluky, o to je smutnější skutečnost, že jsme je nemohli potěšit aspoň jedním vstřeleným gólem. 
St 1. květen 2019, 10:44:15 CEST
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one