Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

Ž: Vrbno, M : Liptaň

          Sobota  21.9.
                            Žáci utrpěli debakl
               Vrbno - Osoblaha 14:2
branky : 2x Erik Pokuta

                  Muži přivezli povinné body 
            Liptaň - Osoblaha 0:3 (0:2)
b: 41 min. Pavlíček, 43 min. Balicki, 85 min. Korchan
Sestava : Kalda - Vašut, Balicki, Pavlík, Šrubař - Hejtmánek, Pavlíček, A. Golias, Balog - Korchan, Peterka
střídali : Baláž, Rác, Kotlár
pomezní : Juřík


Větším soupeřem než samotná Liptaň bylo jejich hřiště, na kterém se prakticky nedalo nějak slušně zakombinovat. Podle toho vypadala občas i hra, která nebyla moc ke koukání. I přes naši výraznou převahu na míči, který jsme po celý zápas měli , jsme se nedokázali gólově výrazněji prosadit. Zásluhu na tom má i  gólman Liptaně, který dlouho držel domácí ve hře.
Již ve 4min. jsme měli velkou šanci zásluhou Peterky, kterému hlavou zblízka zkazil gólovou radost jejich gólman. V 15min. jsme měli dokonce třikrát možnost během snad 10 vteřin vsítit branku, ale domácí po odrazech  na brankové čáře vždy odvrátili. V 35min. šel sám na branku domácích Hejtmánek, ale těsně přes střelou se mu míč dostal pod nohy a se slabým zakončením si brankář poradil. Až ve 41min. se k odraženému míči za šestnáctkou dostal Pavlíček a prostřelil vše co mu stálo v cestě 0:1. Po chvilce, ve 43 min. se na malém vápně dostal po rohovém kopu k míči Balicki a zblízka navýšil na 0:2. Ve druhém poločase spousta akcí a střel, ale buď mimo, nebo gólman chytal. V 65 min. po střele Korchana a gólmanově  zásahu skončil míč na břevně. Až v 85 min. se náš nejlepší střelec dočkal, kdy střelou na zadní tyč uzavřel účet utkání na 0:3.
 
St 25. září 2019, 14:06:49 CEST
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one