Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

Ž : Třemešná - Osoblaha 0:5

                                                 
  24.5.2014 odjeli osoblažští do Třemešné, která byla do té doby na 4. místě v tabulce.  Osoblažští chtěli udělat svému trenérovi radost a tak chtěli po nevydařených 5 utkáních odehrát kvalitní zápas. Domácí hráči byli viditelně urostlejší, ale od úvodních minut byli osoblažští lepším týmem.  Za velkého vedra se osoblažští lépe pohybovali, kombinovali a k tomu začali využívat i šance. Po 15. minutách se prosadil poprvé Ruman. Do poločasu pak přidal druhou branku Kleistner.   Druhá půle již byla v jasné převaze osoblažských, kteří početnému domácímu publiku ukázali kvalitní kopanou.  V druhé půli se ještě dvakrát prosadil Ruman, který tak vstřelil tři branky.  Skóre uzavřel  po nádherné kombinaci přes celou šíři hřiště, do které za postupně zapojili 4 hráči, nejlepší hráč na hřišti Peterka.  K utkání je nutné dodat, že posledních 10 minut odehráli osoblažští bez největších opor - Suchánka, Procházky, Kleistnera a  Suchého L..  Tito byli postupně nahrazeni mladšími ročníky.  Další utkání odehrají osoblažští mladíci v sobotu  na svém hřišti, kdy soupeřem jim bude Rýmařov, ten je na 2. místě. Osoblažští u nich prohráli nejtěsnějším rozdílem 1 :0, kdy branku dostali 2 minuty před koncem zápasu. Přejme si, ať jim vydrží forma i před domácím publikem a naváží tak na velmi dobré utkání v Třemešné.
Branky :  3x Ruman, 1, Kleistner, 1x Peterka
Trenér  : Kocián     
                                                                              Suchánek (Kočí A.)
                               Červinka (Dymáček R.)                 Procházka                          Čihánek (Bernaťák)
                               Kleistner                                             Peterka                                               Rác (Suchý L.)
                                                                                              Ruman (Skotnica)
 
St 4. červen 2014, 20:47:29 CEST
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one