Ž : Třemešná - Osoblaha 0:3

25.9. 2014
          Žáci na vítězné vlně !!
 Třemešná - Osoblaha 0:3 ( 0:1)

Již netradičně ve čtvrtek odehráli osoblažští žáci další utkání podzimní části, kdy tentokrát zajeli na hřiště Třemešné.  Jelikož se hrálo v netradičním čase, musela být některým hráčům vystavena řádná omluvenka z vyučování, kdy poté byli hráči uvolnění a touto cestou děkujeme všem pedagogům na základní škole, kteří nám vyšli vstříc.   Osoblažské nečekal vůbec lehký zápas, Třemešná si brousila zuby a chtěla doma naplno bodovat.   Osoblažští  působili od začátku ospalým dojmem, vázla hned první přihrávka, hráči lehce ztráceli míč. Třemešná se snažila, bojovala a vytvořila si tři dobré příležitosti.  Po 10 minutách musel předvést své umění brankář Suchý J., který dostal přednost v bráně a osoblažské skvělým zákrokem podržel, stejně jako u dalších šancí.  Postupně se osoblažští osmělovali blíže k bráně soupeře, ale nedokázali vůbec zakončit. Vysvobozením byl vlastní gól, který si Třemešná vstřelila a poločas vyhráli osoblažští v poměru 0 : 1.   Druhý poločas  již byl ze strany osoblažských lepší. Hned v úvodu druhé půle se po centru z pravé strany do míče opřel Rosta Dymáček a dal tak svůj vůbec první gól za žáky. To Třemešnou zlomilo,  postupně fyzicky odpadala a osoblažští   tak zcela ovládli hřiště.  Nebyl to však takový výkon jako vždy, hráčům se nedařily přihrávky, u mnohých chyběla bojovnost, na hřišti hráči působili unaveným dojmem. Na konečných 3 :0 vstřelil po nejkrásnější akci dne branku J. Baláž, kdy míč si postupně přihráli, Červinka, Dunka, Peterka, Suchý L. a  J. Baláž.   Ačkoliv to nebyl výkon  jako v předchozích zápasech, důležité byly tři body za vítězství, a to se počítá.
Branky :  vlastní, Dymáček R., Baláž
Trenér: Kocián ,  maser  : Dymáček,  asistent: Bernaťáková