Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

Ž : Slezan - Třemešná, Bruntál

                   Osoblaha – Třemešná

                                    3 : 4

Své první utkání odehráli osoblažští žáci na svém hřišti v Osoblaze. Úvod utkání se velmi vydařil. Po dvou minutách se trefil Tomáš Strejček. Pak se trefil Radim Peterka a osoblažští měli další šance, které nevyužili. Domácí byli lepší, ale Třemešná ještě do poločasu vyrovnala. V druhé půli si vypracovali osoblažští další šance, ale nevyužili je. Pak vstřelil Vojtěch Čihánek třetí branku osoblažských a už to vypadalo, že osoblažští sví první utkání vyhrají. Během dvou minut však udělili osoblažští dvě chyby a hosté utkání otočili. Kdo na hřišti byl, tak viděl, že se hrál velmi pěkný fotbal z obou stran a i přes porážku byli osoblažští pochváleni.

Branky : Tomáš Strejček, Radim Peterka, Vojtěch Čihánek

Vedoucí : Tomáš Hradela

 

 

              Olympia Bruntál - Osoblaha

                                                   9 : 2

Své druhé utkání odehráli osoblažští na hřišti favorita skupiny Olympie Bruntál. I přes drtivou porážku a hrozivý výsledek se hrálo pohledné utkání, kdy osoblažští byli chvilkami lepší, ale své šance nedokázali využít. Domácí však v této činnosti nechybovali a nakonec osoblažské deklasovali v poměru 9 : 2.

Je to druhý zápas a zbývá jich ještě 8. v podzimní části. Je třeba, aby si kluci více věřili, své šance proměňovali a výsledek se jistě dostaví. Když to nevyjde na podzim, tak to přijde na jaře. Důležitější je, aby se předváděná hra líbila rodičům, trenérům a hráče aby fotbal bavil.

Branky : Tomáš Strejček, Lukáš Suchý

Vedoucí: Tomáš Hradela

Po 14. září 2015, 08:33:27 CEST
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one