Ž : Slezan - Sl. Rudoltice

22.5. 2015 Žáci
Slezan - Sl. Rudoltice 6:1 ( 4:0)
Branky : 3 Ondra Skotnica, Ondra Červinka, Matěj Dymáček, Radim Peterka

Své další utkání odehráli osoblažští žáci na svém hřišti a soupeřem jim mělo být družstvo Slezských Rudoltic. Domácí hráči byli favoritem utkání a své postavení v tabulce dali svému soupeři jasně najevo hned od úvodních minut. Domácí měli mírně věkovou převahu, ale herně obrovsky. Hrálo se vlastně na jedné půli a bylo otázkou času, kdy padne první gól a jaké bude končené skore. Na první branku se čekalo asi 12 minut. Pak se jako správný kapitán (zřejmě nejmladší v okrese) poprvé prosadil Ondra Skotnica. Spoustu šancí pochytal hostující brankář, ale i tak nezabránil dalším třem brankám v jeho síti. Postupně se prosadili Červinka, Skotnica a Dymáček M.. Domácí nastřelili ještě dvakrát tyč a poločas tak skončil 4 :0 a to i díky brankáři Suchému z Osoblahy, který za stavu 3 :0 chytil pokutový kop hostí.

Do druhé půle již nenastoupili Rác a Dunka, ti přenechali svá místa mladším hráčům. Průběh hry se však neměnil. Domácí útočili a hosté s vypětím věch sil pouze odkopávali. Poté co se potřetí v zápase prosadil Skotnica, byl již výsledek 5 : 0. Domácí trenér pak poslal do hry pouze hráče, kteří budou hrát v příští sezoně, a aby si do té doby nudící se brankář Suchý zachytal. Hosté se trochu vyrovnali ve hře, ale byli to opět domácí, kteří zvýšili po brance Peterky na 6 : 0. Hosté již poté pouze korigovali na konečných 6 : 1, což znamená, že osoblažští si stále drží 2. místo v tabulce se ziskem 45 bodů.

St 3. červen 2015, 15:20:26 CEST