Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

Ž : Slezan - Rudoltice

FK Slezan Osoblaha - Sl. Rudoltice 5:1

Branky : Radim Peterka 2, Vojta Čihánek, Martin Krejčiřík, Lukáš Suchý


Stejně jako mužům ani naším žákům se vstup do sezony moc nevydařil a stejně jako muži, přivítali na domácím hřišti první mužstvo tabulky Slezské Rudoltice. Těm vstup do sezony vyšel parádně a ze tří zápasů měly 9 bodů. Osoblažští o svém vítězství rozhodly hned v první minutě kdy se po rozehrávce prosadil Peterka. Pak osoblažští hosty zavřeli na jejich polovině a tak domácí brankář Suchý J. měl čas si prohlédnout veškeré nerovnosti hřiště. Domácí pak přidali další dvě braky, kdy se prosadil Suchý L. a Čihánek. Pak osoblažští ubrali plyn a hosté dokázali snížit.

Druhá půle se nesla ve stejném duchu. Domácí utočili, pálili jednu šanci za druhou a hosté se jen stěží bránili. Hostující brankář dělal nemožné, ale dalším dvěma brankám již nemohl zabránit. Hosté se snažili vstřelit další branku, ale velmi dobrými zákroky se předvedl také brankář domácích Suchý J.

Osoblažští zcela jednoznačně utkání ovládli a zaslouženě vyhráli 5 : 1. Samozřejmě gratulujeme k prvnímu gólu, který vstřelil Martin Krejčiřík, nejmenší a nejmladší hráč na hřišti. 

 
Čt 24. září 2015, 20:32:27 CEST
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one