Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

Ž : Sl. Rudoltice - Osoblaha 2:8

Třetí jarní utkání odehráli osoblažští žáci stejně jako muži ve Slezských Rudolticích.  Osoblažští byli mírným favoritem a hned od úvodního hvizdu to bylo na hřišti vidět.  Fotbalovější osoblažští hráči si postupně vypracovali několik velmi dobrých příležitostí, ale trefovali prostředek brány. Rudoltice si moc šancí nevytvořily, ale sem tam zahrozily.  Po rohovém kopu se málem domácí dostali do vedení, kdy míč brankaři Suchánkovi vypadl z rukou a málem za brankovou čáru. Hned na to však osoblažští udeřili a po cca 15. minutách se ujali vedení po brance Rumana. Pak se osoblažští valili jako voda na  bránu domácích a ještě do poločasu přidali další tři branky. Postupně se prosadili Rác, Peterka, Čihánek. Domácí ještě stihli dát gól a tak se odešlo do kabin za stavu 1 : 4 pro osoblažské.
  Do druhé půle vstoupili domácí aktivněji, do útoku poslali všechny  své starší hráče.  Osoblažští byli úvodem viditelně zaskočeni, přestali hrát, nahrávat si, dělali zbytečně chyby a lehce ztráceli míče. Po 5. minutách však úvodní tlak domácích zlomili  a dali  Rumanem na 5 : 1.  Rudoltice poté odpadly a bylo pouze otázkou skóre, jak zápas dopadne. Osoblažští jasně dominovali, tlačili se k bráně, ale koncovka je trápila. Spousta vyložených šancí nebyla ze strany osoblažských dotažena.  Do konce zápasu přidali další branky  Ruman, Peterka  a Procházka. Domácí stačili odraženou střelou pouze korigovat na konečných 2 : 8.   Všichni osoblažští, kteří nastoupili  podali dobrý výkon,  pochvalu si zasloužili  jak Grohman Petr, který odehrál své první utkání, tak Matěj Dymáček, který bohužel branku nevstřelil, ale byl čtyřikrát velmi blízko. 
  Další utkání odehrají osoblažští 1.5.2014 ve čtvrtek na svém hřišti od 14:30 hod. a  soupeřem jim bude Jindřichov. 
Branky : 3x Ruman, 2x Peterka, Čihánek, Rác, Procházka
Trenér : Kocián   asistenti : Dymáček, Červinka P.
 
Sestava:                                                                             Suchánek (Suchý J.)
                               Červinka (Grohman)                     Procházka                          Čihánek
                               Suchý (Baláž)                                    Peterka                                               Rác (Bernaťák)
                                                                              Ruman (Dymáček M.
 
St 30. duben 2014, 12:51:33 CEST
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one