Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

Ž: Rudoltice, M: Janov

                 Sobota 13.4. 
 Žáci díky hattricku Kotlára berou 3 body
      Sl. Rudoltice - Osoblaha 1:3
Branky : 3x Rudolf Kotlár
          Muži nedali domácím šanci 
       Janov - Osoblaha 0:10 (0:5)
 Branky: 5x Golias, 2x Pavlíček, Peterka, Balicki, Kocián

Sestava : Kalda - Urban, Tužinčin, Vašut, Rác - Baláž, Hejtmánek, Pavlíček, Peterka - Golias, Balicki
Střídali : Štejdíř, Šrubař, Kocián
     V sobotu ráno nás všechny překvapil padající sníh. Postupně během dopoledne docházelo ke zrušení dvou zápasů v naší třídě, takže jsem se obával zrušení i našeho zápasu v Janově. Žádné zprávy z Janova však nepřicházely, takže jsme natěšení odjeli k prvnímu jarnímu mači. Hřiště bylo ideální na zápas, trochu mrholilo se sněhem, ale samozřejmě bylo trochu i chladněji, než v předchozích dnech. 
     Nicméně naši hráči ukazovali velikou chuť do zápasu již od prvních minut. Domácí sice v prvních minutách dvakrát zahrozili při útoku na naši bránu, ale potom jsme zcela pevně přebrali otěže průběhu utkání do našich rukou. Výsledek mluví za vše, ovšem minimálně v třech případech si domácí dali prakticky vlastní góly svou nedůrazností. Budu se snažit popsat jen góly našeho mužstva, protože šancí na další góly bylo mnoho. 
V 9. min. Balicki vyslal do ulice Baláže, kterého skolil domácí gólman ve vápně, penaltu následně proměnil Pavlíček, v 11.min. využil Golias nedorozumění stopera s gólmanem a dával do prázdné kasy, ve 12 min. se Golias protáhl kolem autové - brankové čáry dal pod sebe na pětku Peterkovi a ten se nemýlil, ve 21 min. opět velká chyba domácího gólmana, kterou ztrestal Golias, ve 27 min. Tužinčin vyvezl balon z pozice stopera, do ulice vyslal Goliasovi a ten jej předložil Balickemu před odkrytou bránu - Poločas 0:5. 
  V 53min. Balicki při napadání vypíchl stoperovi míč  a Golias opět střílel do odkryté brány, zřejmě nejhezčí gól zaznamenal Pavlíček v 55 min. , který cca 20m od brány dostal míč proti noze a bez přípravy krásně skóroval, v 59min. Golias po útoku nadvakrát překonal domácího gómana, v 70 min. se dostal ke slovu konečně i Kalda, který zkušeně lapil penaltu domácích a udržel tak čisté konto, v 74min. Golias zahrával přímý kop za šestnáckou z levé strany a střelou na zadní tyč dal náš devátý gól, potupnou desítku pak uzavřel Kocián, kterému připravil gól Rác.
  Za týden nás však bude čekat mnohem těžší oříšek v podobě Holčovic.
St 17. duben 2019, 01:11:30 CEST
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one