Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

Ž : Rudoltice, M : Hošťálkovy

            Sobota  28.9.
    Žáci i muži za tři body

     Ž : Osoblaha - Sl. Rudoltice 7:6
 b: 3x Erik Pokuta, 2x Jan Kotlár, 2x Dominik Pecha 


      M: Osoblaha - Hošťálkovy 6:0 (2:0) 
b : 8min. Baláž, 24min. Balicki, 50 min. Peterka,
     61 min. J. Golias, 69min. J. Golias, 86 min. Peterka
 
Sestava : Kalda - Vašut, Balicki, Štejdíř, Šrubař - Peterka, A. Golias, Pavlíček, Baláž - J. Golias, Kotlár
Střídali : Hejtmánek, Beneš, Rác, Lub. Tužinčin

Opět před krásnou návštěvou za ideálního počasí a za mohutného povzbuzování hráčů FK Těrlicko jsme byli v celém zápase jasně dominantní, v prvním poločase hosté ještě odolávali , ale ve druhém již odpadli a šancí ke skórování které jsme zahodili bylo až neuvěřitelné množství. 
Ve 4 min. se Peterka proháčkoval z levé strany a dal pod sebe J. Goliasovi, ten však míč špatně trefil a míč šel mimo. Do vedení jsme tak šli v 8 min. kdy Balicki  dlouhým nákopem vyzval Baláže, který i díky nedorozumění obránce s gómanem dával do prázdné. V 10 min. opět Peterka J. Goliasovi pode sebe a opět míč mimo. 16 min. Baláž přihrávkou našel v malém vápně J. Goliase, ten však opět selhal a míč od brankáře ado tyče. 24 min. po rohu A. Goliase zblízka Balicki dává na 2:0. 33 min. Pavlíček ostrá střela zpoza šestnáctky, brankář vyrazil na roh. Ve 35 min. Kotlár sám na gólmana, ale střelu namířil přímo do jeho náruče. 
49min. Balického dlouhý aut a hlavička Baláže mimo. 50min. gól na 3:0, Peterka z boku prostřelil gólmana. 56min. Baláž sám na gólmana, kterého bohužel jen trefil, 57min. Šrubař střela z 25m. k tyči, brankář mu dobrým zákrokem překazil gólovou radost. V 61 min. se konečně branky dočkal J. Golias, který z levé strany prostřelil gólmana. V 63min. J Golias v další obrovské šanci, ale přímo do gólmana. V 69 min. po přihrávce Hejtmánka J . Golias zblízka svou druhou brankou v zápase navýšil skóre. V 73 min. Lub. Tužinčin zcelá sám před gólmanem a opět špatné řešení - pouze do něj. Až v 86 min. skóre utkání uzavřel Peterka jehož střelu z levé strany gólman možná trochu podcenil.
Spoustu a spoustu šancí jsem tu ani nemohl vypsat, bylo jich opradu hodně !!!
St 2. říjen 2019, 22:25:43 CEST
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one