Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

Ž : Osoblaha - Zátor 7:1

  První  jarní zápas mají za sebou osoblažští žáci, kteří své utkání odehráli na svém hřišti a soupeřem jim byl Zátor.  Osoblažští mladíci se již nemohli tohoto utkání dočkat, byli tak natěšeni, že trenér musel v kabině chvilkami tlumit vášně.   Ačkoliv se jarní přípravy účastnilo až 25 hráčů, mohl nastoupit pouze omezený počet.  Do utkání bylo vybráno 15 šťastných, kdy tři z nich byli brankaři.   Od úvodního hvizdu se osoblažští do svého soupeře zakousli a bylo jasně patrné, kdo je favoritem utkání.  Po 10 minutách se osoblažští prosadili poprvé, branku vstřelil L. Suchý. Pak si osoblažští vypracovali další šance, ale lajdácké zakončení znamenalo stále stav 1 : 0.  Osoblažští polevili a zátorští hráči vycítili šanci.  Tu velmi dobrým zákrokem chytil Suchánek.  Přestože osoblažští měli více ze hry, nedařilo se jim vstřelit další branky, až do 25. a 30. minuty. Po brankách Kleistnera a Čihánka tak vedli osoblažští 3 : 0. Pak se opět probudili v ojedinělé šanci zátorští, ale jejich pokus vytlačil důležitým zákrokem Suchánek na tyč.  Do poločasu se prosadil ještě Ruman a tak o poločase vedli osoblažští 4 : 0.
   Druhá půle začala ve stejném světle, osoblažští tlačili a zátorští odolávali. Po dalších neproměněných šancích osoblažských, si zátorští vykoledovali penaltu, kterou však chytil Suchánek.  Osoblažští pak v druhé půli střídali šest hráčů naráz včetně brankáře, kdy šanci dostávali věkově mladší hráči. I ti si vedli velmi dobře, zátorské nepouštěli do větších šancí a sami byli pro soupeře nebezpeční.    Za stavu 5 : 0, kdy se prosadil opět Ruman, vstřelili čestný a za bojovnost zasloužený gól také zátorští. Po brankách Peterky a Rumana se však nakonec ještě radovali osoblažští, kteří stanovili konečné skóre 7 :1 ve prospěch Osoblahy.   
     Ve stručnosti utkání přineslo: dobrý výkon osoblažských a jejich výhru,  spoustu neproměněných šancí ze strany osoblažských, ale i  dobrý výkon obou brankářů zátorských.  Své další utkání osoblažští odehrají na hřišti Juventusu Bruntál, který je v současné době na 4. místě a osoblažští s ním na podzim prohráli na svém hřišti 3 : 4. Popřejme jim, ať se utkání vyvede a přivezou si body za výhru.  Utkání se hraje v 11:30 hod. v sobotu, odjezd 10:10 hod. 
Branky:    Suchý L., Kleistner, Čihánek, Peterka, Ruman 3x

Hráli:                                     Suchánek   ( Suchý J.)
                                                  Červinka                Procházka             Čihánek                                                                                                        
                                           ( Dymáček R.)                                            (Bernaťák)                                             
                                        Rác     ( Baláž)               Kleistner               Suchý L.      ( Peterka)         
                                                                         Ruman ( Dymáček M.)
Trenér:      Kocián  Martin
Počet diváků :   40 děkujeme !
Ne 20. duben 2014, 18:39:50 CEST
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one