Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

Ž : Osoblaha - Zátor 5:0

                      Osoblaha - Zátor 5:0 (5:0)
18. 10. 20114
  O minulém víkendu odehráli osoblažští  žáci  již  8. podzimní kolo, kdy utkání se hrálo na domácím hřišti  před svými fandy a rodiči. Dle postavení v tabulce byl favorit zápasu předem daný, ale znáte to.   Osoblažští  se k utkání dostavili v hojném počtu a plné síle.  Do utkání zasáhlo všech 15 hráčů, kdy od půli zápasu dělal trenér v sestavě různé změny, ve kterých se snažil najít novou tvář mužstva pro již příští sezonu.
    Osoblažští od úvodní minuty svého soupeře přehrávali, snažili se kombinovat, ale co se jim  nedařilo,  bylo vstřelit první gól. Hosté dlouho odolávali a osoblažští se prosadili až kolem 20 minuty první půle. Pak osoblažští přidali další 4 branky a poločas skončil  v poměru 5 : 0.    V samém  závěru  měli hosté obrovskou příležitost, ale brankář Suchánek ji chytil.  Druhý poločas přinesl opět stejný obraz hry. Hosté bránili, domácí osoblažští tlačili, ale další branky již nepřidali. Hosté měli velkou příležitost  ke snížení , ale  nařízenou penaltu chytil  druhý brankář domácích J. Suchý.
    Osoblažští tak zcela jednoznačně přehráli mužstvo  Zátora 5 :0.  Nutno však  k mužstvu hostů  říci,  že za tyto hráli i dívky, které se však vyrovnaly  domácím mladíkům.  
 
Branky: 3x Rác, 1x Peterka, 1x Červinka
Trenér: Kocián
Sestava :
                                    Suchánek ( Suchý J.)
        Červinka  ( Dymáček R.)        -       Dunka  ( Grohman)
   Bernaťák   ( Kočí D.)       -      Peterka ( Rác)       -        Suchý L.
                  Strejček ( Dymáček M. )  - Baláž ( Skotnica )

 
Út 28. říjen 2014, 13:00:05 CET
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one