Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

Ž : Osoblaha - Rýmařov 1:3

31.5. 2014
 V pátém domácím jarním zápase se osoblažští žáci utkali s druhým mužstvem tabulky Rýmařovem.  Osoblažští na podzim v Rýmařově smolně prohráli, když minutu před koncem dostali po nechytatelné střele branku.  Doma chtěli rýmařovským porážku oplatit, ale nakonec bylo vše jinak.  Po velmi dobrém výkonu v Třemešné přišel obrovský propad.
   Úvod se jevil velmi dobře, osoblažští byli malinko lepší a svého soupeře přehrávali. V 15. minutě však přišlo první varování, a to z  ojedinělé příležitosti hostí. Hostující hráč, vzal na půlce míč a s tímto u nohy přešel přes 5 osoblažských hráčů, kteří jej pouze sledovali a následně přihlíželi vstřelené brance. Pak osoblažští opět svého soupeře přehrávali a odměnou jim bylo vyrovnání, kdy branku vstřelil Kleistner.  První poločas skočil mírnou převahou osoblažských, ale ti již další branky nepřidali. Kdo čekal další góly v síti rýmařovských po přestávce, byl zklamán. To, co druhý poločas osoblažští předvedli, byl nejhorší výkon v jarní části.  Bez bojovnosti, bez zájmu. Tak vypadala z velké většiny hra osoblažských mladíků.   Nejistý brankář v bráně osoblažských Suchánek, který v mnohých zápasech osoblažské držel, si tentokrát vybral černé chvíle.  Poté, co v tomto zápase neviditelný Ruman zahodil svou druhou stoprocentní šanci, vystřelil hráč Rýmařova snad 25 metrů ránu po zemi, která prošla až do sítě osoblažských.  Nedáš, dostaneš, se opět ukázalo jako pravdivé.  Do konce zápasu chybělo ještě dlouhých 15 minut, ale osoblažští hráči (a to ti nejzkušenější), doslova odešli ze hřiště. Začali kupit chyby, přestali běhat a bojovat.  Vrcholem marnosti pak byla zcela zbytečná ztráta míče uprostřed hřiště a pěkná střela nejmladšího hráče hostí,  vysokého 120 cm, který z 15 metrů ránou pod břevno pečetil konečný výsledek a zasloužené vítězství hostí.   Jako den a noc, byl ze strany osoblažských zápas s Třemešnou a Rýmařovem.   Fotbal je hra, která přináší emoce, výhry, ale i prohry. O tom se musí přesvědčit i hráči samotní, kteří musí snést pochvalu od trenéra, stejně jako oprávněnou kritiku.  Vyhraný zápas mohl osoblažské opět posunout výš v tabulce, na 6 místo a bodově se dotáhnout k první pětce. Prohra je poslala tři kola před koncem opět na 9. místo.  K dalšímu utkání osoblažští zajíždí do Brantic, tentokrát dostanou šanci i další mladší naděje.
 
Branka : Kleistner
 
Sestava :                                     Suhánek (Suchý J.)
                               Červinka (Bernaťák)                      Procházka                          Čihánek (Dymáček R.)
                               Rác ( Suchý L.)                       Peterka           Kleistner  ( Baláž)                     Ruman ( Dymáček  M.)

 
Pá 6. červen 2014, 14:52:15 CEST
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one