Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

Ž : Osoblaha - Lichnov 4:0

                                20.9. 2014   
    Žáci opět bez ztráty
 Osoblaha - Lichnov 4:0 (1:0)Jen ať to vidí všichni a čtou, to je ta naše radost. Jenom, kdyby ti lidi na ty naše žáčky chodili, to by bylo pro ně odměnou. Jejich hra mi připomíná Arsenal, rychlá kombinace, přehled v obraně a neskutečné množství zahozených šancí. Teď se však začíná lamat chleba, příjdou ty ořechové zápasy. Pojďme Slezan !!!

  Osoblažští žáci přivítali na svém hřišti soupeře z Lichnova. Postavení v  tabulce  osoblažské v současné době určuje  jako favorita utkání a tuto roli se zatím osoblažským mladíkům daří plnit. I přes drobné změny v sestavě, byli osoblažští od začátku lepším týmem a hned od úvodního hvizdu svého soupeře přehrávali. V  posledních zápasech se ovšem osoblažským lepí smůla na kopačky při zakončení a tak, když se konečně po 12 minutách hry prosadil důrazem před brankou Baláž,  spadla z kopaček hráčů  nervozita.  Osoblažští pak svého soupeře jasně přehrávali a hosté se soustředili pouze na ojedinělé akce. Golman Suchánek se v brance nudil, ale po fatální chybě Červinky musel  ukázat před poločasem své dovednosti a jistou branku chytil.
     Druhý poločas byl v jasné dominanci osoblažských, kteří svého soupeře uzavřeli na jeho polovině.  Jeden útok za druhým se valil na obranu hostí, ale špatná přihrávka a zakončení  osoblažských, dlouho udržovaly hosty v naději na dobrý výsledek.   Osud utkání vzal do svých nohou Rác,  který se v posledních  15 minutách prosadil  celkem  3x a  stanovil tak výsledek zápasu na  konečných 4 : 0.    Osoblažští tak uhájili své prvenství v tabulce a toto postavení odjedou udržet do Třemešné, která je vždy hodně nepříjemný a nevyzpytatelný soupeř, a to již ve čtvrtek dne 25.9.2014   od   15:30 hod
.
Branky :  3x Rác, 1x Baláž
 
Sestava:
                                         Suchánek
                                 Červinka  -  Dunka
                          Bernaťák – Rác – Peterka
                   Skotnica ( Dymáček R.) – Baláž ( Kočí D.)
Trenér : Martin Kocián
Čt 25. září 2014, 16:58:41 CEST
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one