Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

Ž : Osoblaha - Jindřichov

             Žáci
Osoblaha – Jindřichov 3:1 
Dne 1.6.  odehráli osoblažští žáci odložené utkání, kdy na svém hřišti přivítali družstva Jindřichova. V dusném jarním počasí a po drobné dešťové přeháňce nakonec zůstali všechny tři body za vítězství v Osoblaze. Výhra se však nerodila úplně lehce. Ačkoliv měli osoblažští stálou herní převahu a většina hry se odvíjela na půli soupeře, osoblažským se přes dobře chytajícího brankáře hostí nedařilo skórovat. Hosté, ačkoliv byli věkově o něco mladší, velmi dobře bránili a skóre otevřel až v 19 minutě Tomáš Strejček. Rozdílem jedné branky skončila také první půle.

V druhé půli hosté více otevřeli hru a několikrát v jejím průběhu zaútočili. V koncovce se však nedokázali prosadit. Osoblažští měli stále mírnou převahu a více se zapotil brankář hostí, který předvedl několik velice kvalitních zákroků. Hlavně díky jeho výkonu trvalo až do 60 minuty, než padl druhý gól, který padl po střele Lukáše Suchého. Definitivní výhru pečetil o asi pět minut později Lukáš Janošec, který vstřelil třetí branku domácích. Hosté však nechtěli odjet s prázdnou a po sólu přes celé hřiště a nedůslednosti domácích vstřelil hostující hráč jedinou branku hostí v 69. minutě.

 

Hráli : Hrádela

Janošec, Peterka, Dymáček R.

Bernaťák, Suchý L., Novotný

Strejček

Dále nastoupili : Dymáček M., Grohman, Krupa, Pedack,

 

Trenér: Hrádela

Pá 10. červen 2016, 15:47:11 CEST
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one