SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

Ž : Osoblaha - Chomýž 8:1

5.9. 2014
Ve středu odehráli osoblažští žáci na místním fotbalovém hřišti druhý podzimní zápas, kdy  soupeřem jim bylo mužstvo Chomýže. Před pár rodiči podali naši mladíci dobrý výkon a svého soupeře rozstříleli v poměru 8 : 1.  Nutno k zápasu říci, že hosté přijeli v oslabené sestavě a naopak domácí nastoupili v tom nejsilnějším složení.  Utkání začalo rychlou brankou, kdy  hned v úvodu zápasu se protáhl Rác po levé straně hřiště o vstřelil první branku.  Domácí svého soupeře doslova mačkali  a za pár minut to bylo po brance J. Suchého už 2 :0.  Pak však osoblažští přestali hrát, všichni chtěli utočit a soupeř začal trochu zlobit. Těsně před koncem pak vstřelil druhý gól Rác a zvýšil na        3 :0.   Druhá půle byla jasně ve znamení osoblažských, kteří postupně zahazovali jednu šanci za druhou.  Největším smolařem zápasu byl asi J. Baláž, který zahodil asi 5 vyložených šancí.  Velmi dobrý výkon předvedl brankář hostí, který spoustu šancí osoblažských chytil, ale i tak domácí po dalších brankách  Ráce, Peterky a L. Suchého vyhráli v poměru 8 :1. Hosté vstřelili čestný gól až v samém závěru.   Žáci si tak připsali druhé vítězství a další utkání odehraji v sobotu od 14:30 hod. na hřišti v Osoblaze, kde jim bude soupeřem mužstvo Bohušova.
Branky  :  Rác 4x, Peterka 2x,  L. Suchý , J. Suchý
Trenér : Kocián

Sestava :                            Suchánek ( J. Suchý)
                  Červinka  ( Grohman)            Dunka ( Dymáček R.)
                        Suchý L.                Peterka          Rác ( Bernaťák)