Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG

Ž : Osoblaha - Chomýž 3:0

                                                               Osoblaha - Chomýž 

                                                                           3 : 0 

                                                                           Žáci 

  V osmém kole se osoblažští žáci střetli na svém hřišti s týmem Chomýže. Osoblažští byli díky postavení v tabulce mírným favoritem, ale jak se již v několika předchozích zápasech ukázalo, na to se nedá spoléhat.  Po dvou prohrách v řadě, chtěli osoblažští vyhrát a upevnit své šesté místo. Hned od úvodu byla Osoblaha lepším týmem, ale vstřelit branku se stává pro osoblažské velkým problémem. Osoblažští se snažili dotlačit míč až do branky, dávali si přednost. Po dobrých příležitostech Čihánka, Rumana, Ráce se nakonec po 20.min hry prosadil Procházka, který vnesl do řad osoblažských klid. Těsně před koncem  první půle pak dorazil po velkém závaru před brankou hostí odražený míč po střele nejmladšího a nejmenšího hráče na hřišti O.Skotnici, Josef Ruman, který tak navýšil vedení osoblažských  na 2 : 0.

    Druhá půle se nesla ve stejném duchu. Osoblaha byla lepším týmem, pouze se nedařilo dát gól. Chomýž hrozila ojediněle z rychlého brejku, který ovšem nedokázala proměnit.  Po opět několika neproměněných šancích, jenom Adam Rác měl tři vyložené, vstřelil třetí branku osoblažských dobře hrající Peterka a stanovil tak konečný výsledek.  Osoblažští se tak se ziskem 15 bodů stále drží v horní polovině tabulky a po 5 výhrách a 4 porážkách jim patří 6. místo.  K dalšímu utkání zajíždí osoblažští  v sobotu do Holčovic, kde se střetnou od 13:00 hodin. 

Sestava : Suchánek, Červinka, Procházka, A. Kočí, Čihánek, Peterka,  Rác, Ruman,  Baláž J., Dymáček R., Suchý L., Suchý J., Skotnica

Branka:   Procházka, Ruman, Peterka

Trenér:  Kocián  

Čt 17. říjen 2013, 16:09:54 CEST
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one