Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

Ž : Osoblaha - Bruntál 1:5

        Sobota 1. 11. 2014  
     
     Žáci odevzdali všechny body
      Osoblaha - Bruntál 1:5 (0:2)


První listopadový den se utkali na domácím hřišti naší žáci s neznámým mužstvem Slavoje Bruntál.  Osoblažští byli před utkání na druhém místě, hosté na 4. místě.    Domácí chtěli na svém hřišti vyhrát a zajistit si tak druhé místo v tabulce s minimálním odstupem na první Horní Benešov. Hosté však  v posledních utkáních zaznamenali samá vítězství a to zcela jednoznačnými  výsledky, což jasně ukazovalo, že jsou velice silným mužstvem.   Poté, co hosté dorazili, zůstali osoblažští mladíci stát zcela v úžasu. Hostující mužstvo tvořili z 99 procent samé dívky, pouze jeden chlapec.  Ten překvapený úžas ve tvářích osoblažských chlapců, byl patrný po celé utkání a na samém konci jim asi pěkně zhořknul.
     Hned od první minuty byli hosté lepším týmem. Na nerovném hřišti si lépe přihrávali, byli rychlejší a co víc, i důraznější v osobních soubojích.   Po 10 minutách hry, předvedla jedna z hostujících dívek, jak je hra jednoduchá. Vzala míč na své půli, předběhla všechny osoblažské a v klidu dala první gól.  O pár minut později to bylo již 2 :0.   Domácí hráči  si v první půli vytvořili, asi  slovy,  dvě  dobré příležitosti, ale jako by v nich převládal ostych, strach a možná i zamilovanost.   Ani jednu dobrou příležitost neproměnili . Poločas tak zaslouženě hosté vyhráli  2 :0.  Přestože  se v kabině domácích přehnala o poločase bouřka a krupobití, na výrazu ve tvářích hráčů se nic nezměnilo a druhý poločas  se začal úplně stejně. Domácí hráči  ustupovali v osobních soubojích, kazili spoustu přihrávek a hostujícím hráčkám galantně dávali přednost. Aspoň v tom ukázali, že jsou vedeni ke slušnosti.   Po 15 minutích druhé půle, se začali domácí hráči konečně prosazovat a dokázali s nařízené penalty snížit Lukášem Suchým  na 1 :2.  Poté  co vstřelili kontaktní  gól,  si však po pár minutách a špatné přihrávce,  ztrátě míče nechali vstřelit třetí branku, která rozhodla utkání.  Domácí zcela odpadli a už se na nic nezmohli. Hosté  přidali v krátké době další dvě branky a domácí trenér tak stáhl všechny zamilované starší osoblažské hráče  ze hřiště.  Mladíci, kteří naskočili na zbývajících  10 minut se již nedali uhranout půvaby hostujících dívek, již branku nedostali a tak utkání skončilo  zcela zaslouženě  výhrou hostí v poměru 1 :5.   Druhá porážka v sezóně znamená, že osoblažští si se ziskem 27. bodu drží stále 2. místo, ale soupeři se na ně již dotáhli.    Poslední utkání odehrají  osoblažští v sobotu 8.11.2014 na hřišti v Jindřichově, kde se hraje o končené druhé místo v tabulce po podzimní části.
Sestava:
                                   Suchánek ( Suchý J.)
                       Červinka  ( Dymáček R.)  Dunka ( Grohman)
  Bernaťák ( Dymáček M.)    Peterka ( Rác)    Suchý L. (  Kočí D.)
                             Baláž ( Skotnica) – Strejček


Branka : L. Suchý

Trenér : Martin Kocián

 
St 5. listopad 2014, 21:49:47 CET
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one