Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

Ž : Osoblaha - Bohušov 8:2

 Osoblaha – Bohušov  
                                                Žáci
                                                8 : 2
 
     Své poslední letošní utkání v sezóně 2013/2014 odehráli osoblažští žáci na svém hřišti v Osoblaze. Soupeřem jim bylo mužstvo Bohušova, které se krčilo na předposledním místě. Povinnosti osoblažských bylo vyhrát a předem bylo dáno, že do zápasu nastoupí převážně mladší osoblažští hráči.    Bohužel tento záměr tak zcela nevyšel, neboť soupeř přijel s malým počtem hráčů a tak, aby se utkání řádně a s důstojností odehrálo, nastoupili někteří osoblažští žáci na mužstvo Bohušova. Utkání tak dostalo zcela jiný náhled.   Nešlo tak ani o vítěze a konečný výsledek, ale hlavně o to, aby si kluci zahráli.  
    Hned od úvodních minut byli osoblažští lepším týmem a postupně vstřelili čtyři branky.  Hosté si vytvořili také nějakou šanci, ale branku se jim nepodařilo vstřelit.  Druhý poločas se nesl ve stejném duchu, osoblažští tlačili, hosté se bránili a sem tam vyrazili k rychlému protiútoku.   Konečný výsledek 8 : 2 není zas tak podstatný.  Velmi dobrý výkon podal brankář v bráně hostí, který chytil množství  šancí osoblažských.  V utkání střelil svou první branku za Osoblahu Ondra Skotnica a dále Julius Dunka.  Oběma gratulujeme. Jak již bylo v úvodu řečeno, konečný výsledek nebyl důležitý, důležité je to, že fotbal v Osoblaze díky žákovské kategorii stále žije a je o něj zájem.  Osoblažští se v konečné fázi umístili na 6 místě se ziskem 41 bodů, což není špatný výsledek. Kdo však chodil na žákovský fotbal pravidelně tak ví, že v končené fázi měli mít minimálně o 12 bodů více, což by je řadilo mezi nejlepší 4 mužstva, ale velká nevyrovnanost v herních výkonech a zbytečné ztráty bodu je odsunuly na dobré 6 místo. 
      K utkání je nutné ještě uvést, že své poslední mistrovské utkání za žáky v dresu osoblažských odehráli Jakub Procházka a Josef Ruman, díky nemoci nehrál Tomáš Kleistner.  Jakub Procházka hrál především v obraně na místě stopera. Díky Jeho velké fyzičce a velké touze bojovat se stal základním stavebním kamenem mužstva a během sezony dal několik důležitých branek.  Josef Ruman hrál naopak v útoku a během sezony dal soupeřům 30 branek.  Jeho předností je především ohromná fotbalovost a možnost střelby pravou i levou nohou.  V jarní části se do hraní zapojil také Tomáš Kleistner, který rovněž odehrál několik dobrých utkání.  Všem třem hráčům děkujeme a přejme jim, aby se i nadále fotbalu věnovali, hráli jej a zlepšovali se.
 
Po 7. červenec 2014, 11:12:53 CEST
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one