Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

Ž : Osoblaha - Benešov 3:5

                      Osoblaha - Horní Benešov 3:5 (2:2)
  Osoblažští žáci přivítali na svém hřišti nejlepší mužstvo soutěže, loňského suverénního vítěze , Horní Benešov.  Osoblažští, kteří byli na prvním místě tabulky, chtěli navázat na své výsledky z předešlých kol a druhé mužstvo tabulky porazit. Ovšem touha a skutečnost je velký rozdíl.
   Již před zápasem se mnozí mladí osoblažští  hráči pasovali do poraženého mužstva a  bylo to na nich vidět i na hřišti. Hosté nebyli až tak lepším týmem, utkání bylo vyrovnané, ale  neproměnění šancí a  nepříliš vydařené výkony některých hráčů znamenali, že po 15 minutách prohrávali osoblažští 2 : 0. Do poločasu  stačili naší  mladíci ještě  vyrovnat po brankách Suchého J. a Baláže.    Druhá půle nezačala příliš dobře, brankář Suchánek podcenil střelu z dálky a ta skončila v jeho síti.  Osoblažští se snažili vyrovnat, což se jim i po první brance, kterou vstřelil Tomáš Strejček  podařilo, ale  pak po hrubce v rozehrávce se hosté opět dostali do vedení.  Hned na to přidali i pátý gól  a bylo rozhodnuto. Osoblažští  se v druhé půli jako by odevzdali soupeři a tak se zrodila první porážka v této sezoně.   Nic netrvá věčně,  teď je třeba pouze zvednout hlavu a ve zbývajících zápasech podat kvalitní výkony. Porážku pak soupeři na jaře můžeme vrátit.
 
Branky : Suchý J., Baláž J.  Strejček T.
Trenér : Kocián
 
 
Sestava : 
                                  Suchánek
                          Červinka        Dunka 
Bernaťák  ( Dymáček R.)     Rác ( Suchý J.)      Suchý L.  ( Kočí D.)
           ( Strejček T.)  Peterka    Baláž ( Dymáček M)
 
Ne 19. říjen 2014, 20:41:56 CEST
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one