SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

Ž : Krásné Loučky : Osoblaha 3:5

Sobota 30.8. 2014 Krásné Loučky - Osoblaha 3:5

V poslední srpnovou sobotu se rozběhl také nový ročník soutěže starších žáků, kdy Osoblažští odjeli na hřiště nováčka soutěže Krásných Louček hned v úvodu oslabeni o dva nejzkušenější hráče Červinku a Ráce. V novém ročníku chtěli osoblažští začít dobře, ale v roli favorita nebyli. Jak nevyzpytatelný a zároveň krásný je fotbal, se ukázalo hned v úvodním zápase. Domácí hráči byli jak v početní převaze, tak i věkové i výškové. Úvod zápasu byl vyrovnaný a pár prvních momentů ukázalo, co mužstva chtějí hrát. Po prvních pěti minutách se domácí hráči, díky věkové a výškové převaze, začali více prosazovat. Po dvou dobrých příležitostech, které brankář osoblažských Suchánek včasným vyběhnutím pochytal, udeřilo při rychlém brejku na druhé straně. Po rychlé a pěkné akci se poprvé prosadil Jirka Baláž. Domácí chtěli vyrovnat, ale Suchánek v brance hostí byl pozorný. Po dalších dvou neproměněných šancích domácích se opět prosadili osoblažští, kdy skóroval Jirka Suchý. Pak osoblažští mírně polevili a domácí si vytvořili hned několik dobrých šancí. Tyto však díky špatnému zakončení neproměnili. Nedáš - dostaneš. Po nejhezčí akci zápasu, kdy míč si postupně přihráli Suchý L., Peterka, zpět Suchý L., se po přenesení míče na druhou stranu hřiště a ránou z první podruhé prosadil J. Suchý. Domácí pak měli do poločasu mírnou převahu, ale tuto využili pouze ke snížení na 1 : 3.
Druhý poločas začal velkou převahou domácích, kteří poslali to největší a nejstarší dopředu, kde na ně nakopávali míče. Po 10 minutách tlaku však přišel trest, kdy do otevřené obrany utekli osoblažští hráči a po narážečce mezi Peterkou a Balážem, vstřelil Baláž svou druhou branku. Osoblažští se v druhé půli spíše zaměřili na pozorné bránění, kdy obraně velel J. Dunka. Domácí měli mírnou herní převahu, ale ve svých šancích se nedokázali prosadit, díky dobře chytajícímu Suchánkovi, pozorné obraně a dobře postaveným tyčím. Asi 7 minut před koncem, se však i domácí dočkali, kdy po nedůrazném bránění snížili na 2 : 4. Domácí hráči chtěli přidat další branky, přestali bránit a osoblažští si vytvořili hned tři velmi dobré příležitosti. Až tu poslední však proměnil Jirka Baláž, který tak vstřelil první hattrick v zápase. To dokonce zápasu zbývaly asi 2 minuty, osoblažští již pomalu slavili, ale domácí ještě hráli a vstřelený gól znamenal snížení 3 : 5. Aby toho nebylo málo, hned po rozehrání došlo ke ztrátě míče a domácí hráč, nedokázal sám před brankou přesně zamířit. Střela prošla těsně kolem tyče a osoblažští tak slavili nečekanou první výhru v sezóně. Další utkání odehrají osoblažští na svém hřišti, a to ve středu 3.9.2014, soupeřem bude Chomýž. Za předvedenou bojovnost a hru v zápase byli všichni hráči pochváleni, jen tak dál.
Branky : Jirka Baláž 3x, Jiří Suchý 2x
Trenér: Kocián, zdravotník Dymáček, asistent Kočí

Sestava: Suchánek
Dunka Bernaťák (Dymáček R.) Suchý L. Peterka Baláž Suchý J. Dymáček M. (Skotnica)
Čt 4. září 2014, 09:58:32 CEST