Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

Ž - H. město, M - Jindřichov

        SOBOTA 15.4.
        Žáci nadále vévodí tabulce
      Osoblaha - Horní město 6:1
Branky : 6 x Vojtěch Čihánek
Sestava : 
Dominik Hrádela, Josef Krupa, Petr Grohman, Alex Novotný, Martin Krejčiřík, Radim Peterka, Ondřej Krupa, Filip Pedack, Matěj Dymáček, Štěpán Samec, Kateřina Shanělová, Nicolas Miovský, Adam Bernaťák
Trenér : Tomáš Hrádela


                NEDĚLE 16.4.
             Muži uhráli jen bod
       Jindřichov B  - Osoblaha 0:0
Sestava : Tošenovský - Kundráč (´45 Urban ), Krejčí ( ´75 Skotnica ) , Balicki, Šrubař - Fiedor, Vašut, Golias, Hajduk - Farenholc (´65 Přibyla ) , Pavlík
Vedoucí mužstva : Korchan

V doslova aprílovém počasí jsme  na hřišti Jindřichova uhráli jen bezgólovou a nic neřešící remízu. Popravdě asi pro oba týmy zaslouženou.
Do sestavy se po dlouhé odmlce zase postavil Tošenovský a působil velmi jistým dojmem. V prvním poločase jsme hráli s větrem v zádech, ale  spíše nám to činilo problémy s tím, že jsme si směrem dopředu nedokázali pořádně přihrát. Gólmana domácích jsme ohrozili dáseříci pouze jednou a to hlavičkou Krejčího po přímáku Hajduka. Hlavička  však mířila přesně do brankáře a ten střelu vyrazil mimo bránu. Pak jsme měli ještě šanci a možnost v dobré zakončení od Hajduka, ale ten ve vápně místo střely volil zbytečnou přihrávku napříč pokutové území. Domácí v prvním poločase měli jedinou šanci po zaváhání Kundráče, ale střela z bezprostřední blízkosti šla naštěstí mimo. Ve druhém poločase byl obraz hry prakticky stejný. Brankáři se trochu nudili, protože vše buď končilo mimo nebo kolem šestnáctky. Domácí měli velkou šanci ke skórování po kiksu Šrubaře, ale domácí hráč naštěstí netrefil bránu. My jsme ještě zahrozili dobrými průniky z levé strany Goliasem, po jednom z nichž se dostal k zakončení Pavlík. Než však stačil vystřelit přišla " kosa " zezadu. Celkem jasná penalta, ale sudí Eftimiadis byl jiného názoru. Domácí pak zahrávali nebezpečný přímák před naší šestnáctkou, ale po střele a teči šel míč mimo. Zápas tak dospěl k bezgólové remíze. 
Čt 20. duben 2017, 16:49:07 CEST
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one