Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

Ž : Brantice - Osoblaha 0:7

 7.6. 2014
  V sobotním parném dni odjeli osoblažští žáci do Brantic. Brantice dosud nezískaly ani bod a byli na posledním místě. Osoblažští ale k utkání odjeli také v hodně pozměněné sestavě.  Celkem 5 hráčů základní sestavy  chybělo  osoblažským, kdy tyto nahradili menší a mladší spoluhráči.  Problém s dostatečným počtem hráčů a náhradníků měli  i domácí, kteří jak se po zápase ukázalo, nasadili do základní sestavy  hráče ve věku 16 let. 
    Hned od úvodních minut se osoblažští do svého soupeře doslova zakousli.   Snad celý 10 minut se hrálo na jedné straně hřiště, ale osoblažským se stále nedařilo vstřelit branku.  Po úvodním tlaku a nemohoucnosti v koncovce,  se i domácí hráči osmělili a podnikli pár útoků k naší bráně.  Procházka, Červinka a Grohman si s nimi však dokázali poradit. Po dlouhých 15 minutách  se konečně prosadil poprvé v zápase Ruman.  Osoblažští nabuzení brankou a svou převahou  se tlačili do útoku čím dál vice. Každý chtěl dát branku.  Hráči se začali  ,,chrtit“ a nepřihrávat si.   Domácí využili  nepozornosti osoblažských a ve 28 minutě se řítil domácí hráč na naši bránu. Zde předvedl klíčový zákrok  brankář J. Suchý, který domácího hráče vychytal a udržel tak vedení. V zápětí před odchodem do kabin vstřelil Ruman druhou branku.
    Druhý poločas přinesl nejen změnu na postu brankáře osoblažských, ale i brzský třetí gól.  Domácí hráči úplně odpadli a osoblažští tak postupně přidali další čtyři branky.   V druhé půli se postupně trefili Ruman, Dymáček M., Ruman, Rác, Peterka.   V 58. minutě byli staženi ze hřiště Procházka a Ruman. I přesto si osoblažští během zbývajících asi 20 minut vypracovali několik dobrých příležitostí, které však  neproměnili.  Poté co Procházka a Ruman vystřídali, zaútočili i domácí,  takže  A. Kočí se v bráně osoblažských nenudil.   Protože Brantice nedokázali vstřelit branku, utkání skončilo zcela zaslouženě 0 : 7 pro osoblažské.  V utkání vstřelil 4 branky  Ruman a svou první dal i Matěj Dymáček. Oběma gratulujeme.  Pověst tvrďáka si v obraně začal budovat Grohman, který  dobrou hrou těla střelil v druhé půli nejstaršího hráče Brantic . 
    K dalšímu utkání zajíždí  v sobotu  14.6. jak  žáci, tak i muži do Lichnova.
Branky: 4x Ruman, Dymáček M., Rác, Peterka
Sestava :                                                                             J. Suchý ( Kočí A.)
                                               Červinka                             Procházka                          Grohman
                                           Suchý L.                   Peterka                                               Baláž J.
                                                                                              Ruman ( Dymáček)
Na hřiště dále nastoupili hráči :  Rác a Skotnica, kdy  hráči se postupně měnili na všech postech.
Trenér : Kocián                     Vedoucí mužstva : Červinka, Dymáček
So 14. červen 2014, 08:48:23 CEST
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one