Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

Ž: Brantice , M: Pavlovice

         SOBOTA 5.10.
Žáci v druhém poločasu rozhodli
          Brantice - Osoblaha 3:7 (1:1) 
Branky : 3x Martin Krejčiřík, 3x Erik Pokuta, Ondřej Krupa


                              Muži           
   Derby pro  naše barvy !!!!!!
TJ Sl. Pavlovice-                      1   (1)
FK SLEZAN OSOBLAHA         4   (1)

Sled branek : 1:0 , 30min.
                        1:1, 36min. Pavlíček
                        1:2, 58min. Peterka
                        1:3, 69min. Peterka
                       1:4, 82min. Korchan

Sestava : Juřík - Rác, Balicki, Kaňok, Šrubař - Peterka, A. Golias, Pavlíček, Baláž - Korchan, Balog
střídali : Kotlár, Beneš


V typickém podzimním počasí s lehkým mrholením, které se později změnilo i v mírný déšť se  odehrálo ostře sledované derby, ve kterém jsme byli po celý zápas lepší. Jen jsme opět dopláceli na množství neproměněných šancí. Tu měl jako první Peterka, jenž se z levé strany dostal k zakončení, ale zamířil pouze do gólmana. Ve svých šancích postupně selhali také Baláž a Kaňok. A tak jak už to bývá zákonitě dle známého pořekadla " Nedáš, dostaneš ", udeřilo na druhé straně, když po chybné přihrávce  Ráce na hranici šestnáctky skórovali domácí do prázné brány ... 1:0. Ještě předtím zachraňoval Balicki průnik domácích výborným skluzem na poslední chvíli. Inkasovaná branka s námi nijak neotřásla, věděli jsme, že jsme lepší jen zlepšit koncovku, což udělal Pavlíček, který po rohovém kopu A. Goliase hlavou vyrovnal - 1:1. Takto skončil i poločas.
Ve druhém se Pavlíček zkraje uvedl bombou zpoza šestnáctky, kterou zlikvidoval domácí gólman. Domácí ještě zahrozili brejkem dva na jednoho, ale dobrý zákrok vytasil Juřík a zabránil tak domácím skórovat. Do vedení nás dostal Peterka, který se nádhernou individuální akcí přes tři hráče  z pravé strany dostal kolem autové - brankové čáry až k situaci, která vybízela k přihrávce před bránu, on to však vzal na sebe a pod nohama brankáře chladnokrevně zavěsil - 1:2. V těchto momentech jsme tlačili na pilu a domácí prakticky k ničemu nepouštěli. Neustále jsme najížděli na bránu domácích, střely Pavlíčka a A. Goliase chytány. Z gólu se užuž radoval  Kaňok, jehož hlavičku odvraceli domácí z brankové čáry. A tak to opět musel rozseknout Peterka, který po krásné přihrávce od A. Goliase, křížně a napříč šestnáctkou udělal kličku obránci do protipohybu a rozvlnil síť domácích - 1:3. Do další nadějné situace se řítil Balog, ale byl obrncem zkosen na hranici pokutového území. Následný přímý kop zahrával Peterka a málem se radoval z hattricku, ovšem jeho střela skončila na tyči. Další přímý kop po faulu na hranici šestnáctky se rozhodl provést Korchan, ale z dobré pozice šla střela hodně mimo. Korchan se přes to dočkal gólu, když jej dobrou přihrávkou našel mladičký Kotlár a levou nohou nekompromisně uzavřel účet utkání na 1:4.
St 9. říjen 2019, 04:22:02 CEST
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one