SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

Ž : Bohušov - Osoblaha

Bohušov - Osoblaha 0:12
První dubnovou sobotu započala jarní část okresního přeboru našim žákům. Ti své první jarní utkání odehráli na hřišti v Bohušově. Během zimní přípravy se žáci věnovali spíše nabírání fyzické kondice a fotbal jim byl pouze zpestřením tréninku. Díky různým virovým infekcím a nestálému počasí, se zimní přípravy pravidelně účastnili pouze někteří hráči, zbytek vida své starší vzory, bral fotbal pouze okrajově. Jak tedy bude vypadat jarní počínání našich mladých hráčů nelze v současné době odhadnout.

K prvnímu zápasu odjelo mužstvo v počtu devíti hráčů. Domácí byli po podzimní části na 13. místě, osoblažští na místě 4. Favoritem utkání byli osoblažští a ti to od začátku dali na hřišti jasně najevo. Osoblažští byli rychlejší, důraznější a co víc, někteří i věkově starší a vyšší než soupeř. To bylo na domácích patrné, neboť ti měli ze svého soupeře viditelný respekt. Skóre se poprvé měnilo asi po 5 minutách hry, kdy se brankově poprvé prosadili osoblažští. Osoblažští přidávali jednu branku za druhou a to ještě soustu brankových příležitostí vychytal domácí brankář Schnaubelt. Poločas skončil 0:5 pro osoblažské a brankář Suchánek měl za poločas asi 4 složité situace.

Druhá půle přinesla stejný obraz hry. Osoblaha svého soupeře tlačila a branek přibývalo pouze na jedné straně. Konečný výsledek 0 : 12 pro Osoblahu je tak zcela jednoznačný.

Branky : Peterka - 3, Baláž -3, Kočí A. – 2, Dunka – 2, Rác – 1, Strejček – 1

Vedoucí mužstva : Tomáš Hrádela

Sestava : Suchánek

Dunka Janošec ( Dymáček R.)

Grohman ( Kočí) Rác Peterka

Baláž Strejček

Své další utkání odehrají osoblažští žáci v sobotu na domácím hřišti a soupeřem jim bude mužstvo Holčovic. Utkání se však odehraje pouze v případě, že hřiště bude technicky vyhovující (nebude ohroženo zdraví hráčů) a pokud budou příznivé klimatické podmínky (bez sněhové pokrývky).
Po 13. duben 2015, 10:41:51 CEST