Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

Ž : Bohušov - Osoblaha

Bohušov - Osoblaha 0:12
První dubnovou sobotu započala jarní část okresního přeboru našim žákům. Ti své první jarní utkání odehráli na hřišti v Bohušově. Během zimní přípravy se žáci věnovali spíše nabírání fyzické kondice a fotbal jim byl pouze zpestřením tréninku. Díky různým virovým infekcím a nestálému počasí, se zimní přípravy pravidelně účastnili pouze někteří hráči, zbytek vida své starší vzory, bral fotbal pouze okrajově. Jak tedy bude vypadat jarní počínání našich mladých hráčů nelze v současné době odhadnout.

K prvnímu zápasu odjelo mužstvo v počtu devíti hráčů. Domácí byli po podzimní části na 13. místě, osoblažští na místě 4. Favoritem utkání byli osoblažští a ti to od začátku dali na hřišti jasně najevo. Osoblažští byli rychlejší, důraznější a co víc, někteří i věkově starší a vyšší než soupeř. To bylo na domácích patrné, neboť ti měli ze svého soupeře viditelný respekt. Skóre se poprvé měnilo asi po 5 minutách hry, kdy se brankově poprvé prosadili osoblažští. Osoblažští přidávali jednu branku za druhou a to ještě soustu brankových příležitostí vychytal domácí brankář Schnaubelt. Poločas skončil 0:5 pro osoblažské a brankář Suchánek měl za poločas asi 4 složité situace.

Druhá půle přinesla stejný obraz hry. Osoblaha svého soupeře tlačila a branek přibývalo pouze na jedné straně. Konečný výsledek 0 : 12 pro Osoblahu je tak zcela jednoznačný.Branky : Peterka - 3, Baláž -3, Kočí A. – 2, Dunka – 2, Rác – 1, Strejček – 1Vedoucí mužstva : Tomáš HrádelaSestava : Suchánek

Dunka Janošec ( Dymáček R.)

Grohman ( Kočí) Rác Peterka

Baláž StrejčekSvé další utkání odehrají osoblažští žáci v sobotu na domácím hřišti a soupeřem jim bude mužstvo Holčovic. Utkání se však odehraje pouze v případě, že hřiště bude technicky vyhovující (nebude ohroženo zdraví hráčů) a pokud budou příznivé klimatické podmínky (bez sněhové pokrývky).
Po 13. duben 2015, 10:41:51 CEST
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one