Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

Ž - Bohušov, M - Loučky

           SOBOTA 8.4.2017

      Žáci zadělali na drama
  Bohušov - Osoblaha 3:4 (0:3)


Branky : 3 Vojtěch Čihánek, Alex Novotný

Sestava : Dominik Hrádela, Josef Krupa, Petr Grohman, Alex Novotný, Martin Krejčiřík, Radim Peterka, Ondřej Krupa, Filip Pedack, Matěj Dymáček, Štěpán Samec, Kateřina Shanělová, Nicolas Miovský, Adam Bernaťák
Trenér : Tomáš Hrádela


       Muži složili reparát
Kr. Loučky B - Osoblaha 2:4 (1:2)

Branky : 4´Pavlík, ´41 Hejtmánek, ´78 Skotnica, ´90 Farenholc
 

Opět velké problémy se sestavou, kdy jsem k zápasu odjížděli v jedenácti lidech. Role hecíře, trenéra a vedoucího  v jedné osobě vzal na sebe Korchan. Trochu s obavami jsme nastoupili do utkání, ale zkraje  nás rychlým gólem uklidnil Pavlík střelou zpoza šestnáctky k pravé tyči, čímž nás dostal do vedení. Kupodivu jsme hráli myslím dobře a směrem dopředu předvedli pár hezkých akcí, které však nebyly dotaženy do gólové koncovky. Domácí hráče jsme do ničeho vážného nepoštěli a náš brankář měl prozatím klid. Naše vedení mohl navýšit Skotnica, který měl před sebou zcela odkrytou bránu po průniku a přihrávce od Pavlíka, ale trestuhodně minul. Do šestnáctky se dostal k zakončení také Balicki, ale hostující brankář dobře vyběhl a zmenšil mu tak střelecký úhel. A tak udeřilo na druhé straně, kdy domácí zahrávali od autové čáry přímý kop, který mířil přímo na bránu. Urbanovi v bráně však lehký míč k údivu všech propadl mezi rukama do brány- 1:1. Blížil se poločas a tento výsledek se nelíbil Hejtmánkovi, který za šestnáctkou napřáhl ke střele která skončila v síti - 1:2. Poslední střelu před odchodem do šaten zaznamenali domácí, ale Urban tentokrát dobrým zákrokem míč vyrazil. Druhý poločas nám trochu začaly ubývat síly a tak domácí začali tlačit a měli i více šancí, ale stále jsem odolávali. Až přišel centr za obranu z pravé strany a Krupa nešťastně  a po nedorozumění s Urbanem,  z hranice velkého vápna " uklidil " míč do vlastní sítě - 2:2. Domácí tento okamžik samozřejmě nakopl a dál bušili do naší obrany a výsledkem byla i nastřelená tyč,  na víc již však nedosáhli, neboť jejich další střely mířily všechny vedle. Na druhé straně Pavlík  dobrým presinkem donutil k chybám celou domácí obranu i s gólmanem, přičemž se k míči v šestnáctce dostal Skotnica, který odčinil svou první šanci a tentokrát chladnokrevně k levé tyči zakončil přesně - 2:3. Již se blížil závěr utkání, kdy  jsme ještě zahrávali rohový kop, odražený míč se dostal k Farenholcovi, který jej poslal do brány - 2:4.  Poté bylo utkání hlavním rozhodčím ukončeno. 
Sestava : Urban - Krupa, Krejčí, Balicki, Šrubař - Kocián, Hejtmánek, Vašut, Skotnica - Farenholc, Pavlík
Na lajně hecoval, radil, trénoval a vedl : Korchan
St 12. duben 2017, 09:36:30 CEST
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one