Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

Ž: Benešov, M: Jindřichov

             SOBOTA 2.11.  
              Žáci schytali výprask   
              Benešov - Osoblaha 6:0 


         Podzim bez jediné ztráty !!! 
  Osoblaha  -  Jindřichov  "B" 7:2 (3:1)

Branky : 4x Korchan, 2x Peterka, Kalda (p)
Sestava : Kalda - Balog, Balicki, Kaňok, Šrubař - Hejtmánek, Pavlíček, A. Golias, Peterka -  J. Golias, Korchan   
střídali : Beneš, Štejdíř, Kotlár, Rác, Pavlík, Baláž
Do utkání nakonec nezasáhl na vlastní žádost pouze Vašut, kterého trápil kašel. 
Utkání odmávali Hrádela a Lub. Tužinčin. 

 Za chladného podzimního počasí se k  poslednímu zápasu v kabině tísnilo 18 hráčů !!!, kteří byli nachystaní zasáhnout do zápasu. Po prvotním počátečném oťukávání se hosté paradoxně jako první dostali do šance, ale samostaný únik skočil nepovedenou střelou. Potom jsme se dostali ke slovu i my. V útoku hbitý J. Golias větral obranu hostů, ale střelu zblízka namířil do gólmana. Další střela mimo. Až Korchan hlavičkou zblízka otevřel skóre zápasu po A. Goliasově rohu - 1:0. Navýšit skóre mohl Baláž, ale sólo z pravé strany a střelu trestuhodně namířil jen do rukou gólmana hostů. A tak druhý gól vstřelil opět Korchan, ke kterému se dostal v malém vápně míč a ten jej uklidil k tyči - 2:0. Hosté snížili pokutovým kopem po našem faulu v šestnáctce 1:2. Ale do opětovného dvoubrakového vedení nás poslal Peterka který po přihrávce Šrubaře pelášil do vápna a zkušeně kolem gólmana skóroval 3:1. Další naše šance přitom zůstaly nevyužity a  poločas tak skončil tímto výsledkem.
Ve druhém jsme se opět zakousli do soupeře a hrálo se prakticky jen na jejich polovině. Krásný moment přišel těsně po přestávce, kdy J. Golias poslal po levé lajně Peterku do úniku, ten s míčem téměř kopíroval autovou i brankovou čáru, obešel obránce a poté u brány předložil pod sebe Korchanovi, který se nemýlil 4:1. V 60 min. jsme kopali penaltu po faulu na Beneše, míč si po výzvě vzal brankář Kalda a jistě proměnil 5:1. Vzápětí penaltu kopali i hosté po dalším faulu. který viděl hlavní sudí a opět se nemýlili 5:2. Čtvrtý gól v zápase vsítil Korchan, který se po chybě hostující obrany dostal ke střele zpoza šestnáctky a nekompromisně trestal 6:2. Zápas pak začal být trochu nervóznějším po pár ostrých faulech hostujících hráčů. Naši hráči byli trochu podráždění, na což doplatil Pavlíček červenou kartou, kdy  neudržel nervy na uzdě. Dohrávali jsme tak v deseti lidech, ale hostům jsme již nic nedovolili. Naopak jsme mohli vstřelit ještě nějaký ten gól, ale střela J. Goliase šla do tyče. střela Korchana po zásahu brankáře do břevna a ven. V šancích se ocitli i Kaňok, Beneš a Pavlík, ale vychýlená muška jim zabránila skórovat. Definitivní tečku a poslední gól zápasu i podzimu dal Peterka, kterého do sóla krásnou přihrávkou z naší poloviny a mezi obránce hostů vyslal Kaňok. Peterka pak opět s přehledem zakončoval 7:2. 

   Díky všem hráčům za odehraný podzim a za dosažené výsledky. Dík také patří samozřejmě všem fanouškům, kteří nás nejen v tomto zápas, ale po celý podzim podporovali !!!
Čt 14. listopad 2019, 02:56:43 CET
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one