Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

Staré Město - Osoblaha 3 : 4 (1 : 3)

31.8.2013

V utkání  se  Starým Městem  jsme měli pro nás  nečekaný,  až snový vstup do zápasu. V cca 25 min jsme vedli na hřišti soupeře již  0:3 ! Jak k tomu došlo ? Jako první k palbě zavelel Honza Pavlíček, který napřáhl  zhruba z 25m a míč se zastavil až v síti domácího brankáře - 0:1. Naši hráči neustávali v aktivitě a odměnou jim byl druhý gól Janise Goliase, který střelou zpoza rohu šestnáctky, která se ještě otřela o břevno, rozvlnil síť domácích  podruhé  - 0:2. Třetí gól pal obstaral Danek Kalda, který doklepával prudký centr Lukáše Tužinčina do brány domácího brankáře - 0:3. Jaký rozdíl oproti domácímu utkání s Lichnovem, kdy jsme nedokázali skórovat ani z těch nejvyloženějších šancí ! 

V poločase se však šlo do kabin  za stavu  - 1:3, neboť jsme nechali domácí vstřelit zbytečný kontaktní gól.  Ve druhém poločase pak domácí  snížili skóre již na rozdíl jediné branky - 2:3, a utkání se snažili zdramatizovat, avšak na tento stav rychle zareagoval střelec naší třetí branky Danek Kalda, to když Tomáš Korchan vypálil po bráně ostrý  projektil, který domácí brankář pouze vyrazil do chumlu hráčů v šestnáctce. Zde se dostal k nohám Danka Kaldy, který se zde nejlépe zorientoval a po dvou krátkých kličkách vstřelil čtvrtý gól našeho mužstav - 2:4 , a opět tak zvýšil naše šance na zisk tří bodů z venkovního hřiště. Zápas však nakonec skončil naším vítězstvím  v poměru - 3:4, neboť domácí zahrávali ještě v závěru utkání pokutový kop za faul Lukáše Tužinčina na jednoho z domácích hráčů.

Dokážeme potvrdit tento zisk 3 bodů i v domácím utkání proti silnému soupeři z Horního Benešova ? Tato otázka bude zodpovězena již  tuto sobotu 7.9.2013  kdy se s tímto mužstvem utkáme již od 16:30hod. Proto srdečně zveme všechny příznivce, ať nás příjdou povzbudit!!

  

Branky : 2 x Kalda, Pavlíček, J. Golias

 

Sestava :               Tošenovský

      Vašut       Tužinčin      Krupa        Korchan

Fiedor      J. Golias      Pavlíček      A. Golias ( ´75 Balog )

                       Hejtmánek       Kalda

 

Na střídačce byl ještě připaven : Urban

Ne 1. září 2013, 20:59:02 CEST
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one