Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

Slezan - Stará Ves

        Sobota 22.8. 2015
Poločas hrůzy a bylo po zápase....

FK Slezan Osoblaha - Stará Ves 1:4 (0:4)

Branka : Kalda

Osoblažští ve svém druhém podzimním utkání přivítali na svém hřišti Starou Ves. Hosté, kteří se v minulé sezoně zázračně zachránili v posledních kolech, svůj tým před novou sezonou posílili 5 novými hráči. Domácí naopak díky narůstajícími počtu zraněných hráčů ( již 6) a letním slavnostem, opět museli udělat změny v sestavě. První poločas byl doslova tragický. Osoblažským se prakticky nic nedařilo, třeba udržet míč na útočné pulce, střed hřiště se stával průchoďákem, hosté měli všechny odražené míče a když nevystřelíš , tak nedáš gol. K tomu všemu, když se již naskytla tutová šance, tak ji domácí zahodili. To hosté, byli produktivní až moc. V první půli totiž, vše co ,,vystřelili“ na bránu, tak tam i k jejich překvapení padlo.

Po bouřce v kabině domácích, chtěli v druhé půli domácí utkání zvrátit, ale když je na nohách nasrá.. , tak to nejde. Ačkoliv domácí byli aktivnější, chtěli hrát, nedá se upřít bojovnost, ale koncovka v tomto utkání byla začarovaná. Hosté v druhé půli pouze dvakrát vystřelili na bránu domácích, ale i to jim stačilo k vítězství. Čestný úspěch domácích vstřelil hlavou po rohu Kalda, a to v 58 minutě. Pak měli domácí snad nejméně 4 více než nadějné příležitosti, ale i v nejvyloženějších netrefili bránu.

Na šance vyhráli osoblažští v tomto utkání 8:4, na branky 1 : 4.

Co lze závěrem říci, je to druhý zápas, sezona je dlouhá a tak si přejme, aby již nepřicházela zranění hráčů a konečně jsme začali dávat branky.


Sestava : Urban - Kocián, Tužinčin, Kalda, Šrubař - Fiedor, Hejtmánek, A. Golias, Balog - Korchan, Krejčí


Střídání : Skotnica, Kundráč

Vedoucí mužstva  - Hrádela
Pomezní : J. Golias

So 29. srpen 2015, 11:20:43 CEST
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one