FK Slezan  Osoblaha  6 (2)
Široká Niva                  2 (2)

Vývoj skóre :  2min.  1:0 - Korchan
                       25min.  1:1
                       37min.  2:1 - Korchan
                       41min.  2:2
                       58min.  3:2 - Korchan
                       67min. 4:2 - Vašut
                       75min. 5:2 - Kotlár
                       81min. 6:2 - Grohman

Sestava : Přibyla - Červinka, Kaňok, Štejdíř, Rác - Šrubař, A. Golias, Pavlíček, Skotnica ml. - Korchan, Kotlár
Střídali : Vašut, Marušík, Skotnica st., Grohman

Hned ve druhé minutě jsme se dostali zásluhou Korchana do vedení po přihrávce mladého Skotnici. Možná jsme si tak mysleli, že to půjde samo. Pak jsme opět spálili slibné šance. Nejprve Kotlár po přihrávce Pavlíčka nastřelil gólmana, pak Korchan střílel mimo, když mu předložil Kotlár. A tak hosté z jediné střely na bránu srovnali skóre.. Trochu trápení z naší strany, navíc jsme hráli ještě proti větru a tak to moc nešlo. Pak ale Kotlár vybojoval balon, poslal po lajně Pavlíčkovi a ten přesně našel před bránou Korchana, který se nemýlil - 2:1. Kotlár poté mohl naše barvy uklidnit, ale svůj samostatný únik na brankáře nezvládl. Opět jsme se tak  dloho  z vedení neradovali, protože hosté z přímého kopu za šestnáctkou opět srovnali.. 2 střely - 2 góly... Poločas tak remízový.
Druhý poločas jsme se ještě tochu hledali. Pak velká šance, ale nedokážeme prostě míč dotlačit do brány. Naštěstí pak vymyslel Pavlíček uličku pro Korchana a ten nás dostal do vedení 3:2. Pak už jsme na hřišti byli prakticky jen my. Za necelých 10 minut se Vašut za velkým vápnem opřel do míče a  pumelicí do vinglu navýšil naše vedení. Dobře hrající Pavlíček pak opět asistoval u branky Kotlára, kterého našel pěknou přihrávkou - 5:2. A premiérové branky se pak dočkal Grohman, který hlavou rozvlnil síť po přihrávce Štejdíře. Spousta dalších šancí jsme pak opět nevyužili ( Skotnica ml., Korchan, Skotnica st. ) . Po výsledku 6:2 ale body tentokrát zůstaly doma.
    Příští týden poslední zápas podzimu v Branticích !!

St 3. listopad 2021, 02:49:47 CET