Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

Shrnutí podzimní části

           Shrnutí podzimní části              
Podzimní část letošní sezóny nelze u mužů hodnotit jinak než výborně. Výsledek hovoří za vše - 1. místo s plným počtem bodů a náskok před nejbližším pronásledovatelem 8 bodů. Sešla se zde dobrá směsice hráčů s jediným cílem - dotáhnout náš mančaft do II třídy Okresního přeboru, kam bezesporu ( bez ohledu na letošní velmi vydařený podzim ) historicky  patříme. Někdy nás sráží jen spousta neproměněných šancí, ale  naštěstí si jich dokážeme vytvořit tolik, že zápas jsme zatím dotáhli vždy do vítězného tříbodového  konce. Co je hodně důležité, tak samozřejmě v počtu, ve kterém se kluci schází k zápasu. V kádru takřka 20 hráčů se vždy dokáže nahradit případná absence jiných kluků. Jak to bývá i v jiných vesnicích , tak i u nás je sestava prakticky každý zápas jiná. Není v možnostech všech jezdit z různých koutů republiky na každý zápas. Stalo se tak, že na některé zápasy bylo připraveno i 17 hráčů, někdy jsme jeli ve třinácti. Ale jak je výše uvedeno, je toto problém vícero klubů . V prvním zápase jsme až s velkou lehkostí doslova přejeli Janov, v dalším zápase jsme v Holčovicích urvali třemi góly v rozmezí 20 min. důležitou výhru. Třetí zápas přijel největší soupeř v boji o postup - Úvalno. Hodně vyrovnaný a dobrý zápas s  šancemi na obou stranách, ale zatímco my jsme naše šance přetavili ve tři góly, hosté přes své šance dokázali skórovat pouze z penalty. Nicméně na jaře to bude v Úvalně hodně těžký zápas. Možná paradox, ale nejvíc jsme se trápili ve čtrvtém zápase v Liptani na velmi velmi velmi nerovném a hrbolatém terénu. Přes velkou převahu jsme však odvezli očekávanou výhru. V dalším zápase nás doma čekaly doma Hošťálkovy, festival neproměněných šancí, ale i přes to jasná výhra. Pak už derby v Pavlovicích  - deštivo, jako první inkasovaná branka, vyrovnání do poločasu, po kterém vůle, charakter a kvalita rozhodly o další výhře. Pak k nám přijely Kr. Loučky  a my i přes horší pasáže přeci jen tři body s přesvědčivým výsledkem. K dalšímu našemu domácímu zápasu odmítl přijet Rusín - kontumace. Následně v Třemešné rovněž tři jasné body až po zlepšené hře ve druhém poločasu. Poslední zápas s Jindřichovem  B, ve  kterém jsme i přes nervózní závěr a  dvacetiminutové  hře v oslabení o jednoho hráče nedopustili žádné překvapení. 
                            Konečné skóre 55 : 7  - 30 bodů. 
  Hlavně neusnout na vavřínech, ještě jsme nic nedokázali a stále jsme jen na půli cesty. Pokoru, pracovitost a hojnou účást v zimní přípravě !!! Ta zde bude včas upřesněna, ale určitě začneme v lednu. 
  Do každého zápasu ( 9 )  zasáhlo pouze trio hráčů - Patrik Šrubař, Petr Balicki a Radim Peterka. Jinak nejméně do jednoho zápasu zasáhlo 23 hráčů. Tabulce střelců v naší i v soutěži vládne Tomáš Korchan s 19 zářezy ( ruku na srdce, mělo jich být minimálně o 10 více... ) . Z pozice záložníka mu pak zdatně sekunduje Radim Peterka s devíti góly. Třetí pak Janis Golias se šesti trefami z pěti zápasů. V bráně se vystřídali celkem tři gólmani :  Jakub Juřík 4 starty - 3 obdržené góly , Jan Tošenovský 2 starty - 2 góly, Daniel Kalda 3 starty - 2 góly. 
     Děkujeme fanouškům a divákům za hojnou a hlasitou podporu při zápasech !!!
So 7. prosinec 2019, 04:15:59 CET
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one