KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!
dorost Krnova - Osoblaha 2 : 4

V sobotu 13.2.2016 sehráli osoblažští přátelský zápas na umělé trávě v Krnově s mladším dorostem. Zápasem byla ukončena první třetina přípravy. Co se přípravy týče, průměrný počet účastníku na tréninků byl 7 hráčů. Mnozí si myslí, že je stále dost času, ale když si hráči uvědomí, že trénují někteří pouze v pátek a někteří v sobotu, tak zjistí, že do sezóny, která začíná 2.4.2016 zbývá 6 týdnů a to opravdu není mnoho. Pokud se chceme zachránit a třeba alespoň předvádět dobré výsledky, je třeba trénovat. Mnozí se ještě ani neukázali.

Zpět k zápasu. Ačkoli byl zápas dán na vědomí nejméně 1,5 měsíce dopředu, tak stejně nebyl jistý počet hráčů. Z toho důvodu byli do mužstva přizvání čtyři hráči ze Slezských Rudoltic. Celkem tak odjelo na zápas 16 hráčů, kteří se na hřišti hokejově střídali. Každý hráč odehrál nejméně 60 minut, což je na takový to zápas přijatelné.

Hráči Krnova byli sice věkem mladší, ale o to jsou více hbitější. Úvod vyšel osoblažským skvěle. Po dvou minutách jsme vedli 1 :0, když z malého vápna prostřelil brankáře Balicki. Rádi bychom tohoto hráče opět uvítaly v kolektivu a koupili jej z Albrechtic, ale ti dělají stále problémy. Utkání bylo rychlé, hrálo se na obě strany. Po 20. minutách jsme vedly již 2 : 0, když střelou z trestného kopu se prosadil Korchan. V 30. minutě domácí snížili a to po zmatcích v obrané části. Do poločasu jsme však dokázaly opět vedení navýšit, když se podruhé v zápase prosadil Balicki. Do druhé půle osoblažští vstoupili špatně. Krnovští mladíci začali více běhat, osoblažští soupeře podcenili. Na hřišti se i množili osobní souboje a tzv. se přitvrdilo. Domácí tak v 55. minutě snížili na 2 : 3. Zmatku ve hře osoblažských přibývalo, hráči přestali být soustředění a množili chyby. Několik velmi dobrých zákroků předvedl brankář osoblažských Kočí. Osoblažští se více zatáhli, bránili a z jednoho rychlého brejku dal druhou branku Korchan. Utkání bylo stále velmi rychlé, krnovští mladíci byli k neunavení a osoblažským docházeli síly. Domácí mohli ještě utkání zdramatizovat, ale nařízenou penaltu Kočí chytil. Utkání tak skončilo 2 : 4 pro osoblažské.

Co k utkání. Kdo čekal jednoznačný zápas a hodně branek osoblažských byl jistě překvapen, viď Kory. Utkání splnilo to, co mělo. Bylo to o běhání a zkoušení hráčů na určitých postech.

Co je však nejvíce potěšující, že zatím jsou všichni hráči tak říkajíc zdraví !!!!!!

Pá 4. březen 2016, 11:24:20 CET