Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
Zhodnocení podzimní části
Velkou radost nám dělají naši žáci pod vedením trenéra Tomáše Hrádely. V polovině letošního ročníku jsou na zaslouženém 1. místě tabulky. K dobru mají dva body před nejbližším a patrně největším soupeřem z Bruntálu, u kterého uhráli cennou remízu. Tato remíza byla jediná Osoblažská ztráta, protože v dalších 11 zápasech získali plný počet bodů s druhým nejlepším skóre ( po Bruntálu ), kdy celkově vstřelili 89 branek proti 19 inkasovaným. Hlavně neusnout na vavřínech, nemít hlavu v oblacích a dotáhnout tuto slibnou pozici do vítězného konce. 

Střelecké pořadí : 38 branek - Vojtěch Čihánek, 34 - Radim Peterka, 4 - Alex Novotný, 4 - Peťa Grohman, 3 - Adam Bernaťák, 2 - Matěj Dymáček, 2 - Josef Krupa, 1 - Ondra Krupa, 1 - Martin Krejčiřík

Týmu mužů se před  sezónou ujal trenér Václav Kalda s jasným cílem a to opětovným postupem do II třidy Okresního přeboru. Našimi největšími soupeři jsou v tomto boji o postup také týmy Brantic a Nových Heřminov, jenž jsou  podzimním lídrem tabulky. Na 1 místo v tabulce ztrácíme z 3 fleku 4 bodíky, což rozhodně není nepřekonatelný odstup. Mužstvo před sezónou opustili přestupem do Rudoltic Tomáš Korchan, náš dlouhodobě nejlepší střelec, a zkušený Martin Kocián. Góly Korchana citelně chybí a i když se jej snažil zastoupit Peťa Balicki se 13 góly, zatím náš nejlepší střelec, jeho střelecký intstinkt  a nekopromisní zakončení nám prostě schází. Do fotbalové sezóny nenaskočil Dan Kalda, který je v rekonvalescenci po operaci kolene, Janis Golias, který si před začátkem sezóny zranil rameno a po třech odehraných zápasech pak byl nucen také pro zdravotní potíže podzim vynechat Honza Pavlíček. Náš herní projev byl proto místy někdy  hrozný. Připadá mi, že tuto soutěž hodně podceňujeme a nehrajeme na sto procent. Já osobně byl spokojený snad jen v zápase s Branticemi, kde jsme hráli docela obstojně a získali jsme důležitý bod. Naopak hodně zklamán jsem byl v zápasech v Lichnově a v Heřminovech ,kde jsme celkově přišly o 5 bodů.  Na druhou stranu je dobré, že se nám daří postupně do týmu zapracovávat mladé kluky ( Přibyla, Kočí, Procházka, Kocián ), kteří potřebují herní praxi a větší oťukanost. Do všech 10 utkání nastoupili pouze tři hráči - Patrik Šrubař, který dokonce jako jediný odehrál všechy minuty, Honza Hejtmánek a Andreas Golias, v devíti utkáních pak nastoupili Peťa Balicki, Patrik Urban a Martin Kocián ml. Do podzimní části postupně nastoupilo 25 hráčů, snad se nejméně s polovinou budeme setkávat na zimní přípravě, která bude začínat někdy začátkem roku. 
Pořadí střelců : 13 - Peťa Balicki, 6 - Zdenek Krejčí, 4 - Andreas Golias, Honza Hejtmánek, Patrik Urban, 2 - Jožka Krupa, Patrik Šrubař, 1 - Peťa Kaňok, Mišan Pavlík
Út 22. listopad 2016, 20:14:24 CET
Dan Kalda
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one