Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

Osoblaha - Vysoká

Trápení  pokračuje !

   V sobotu 13.10. 2012 jsme v domácím prostředí přivítali celek ČSSS Vysoká, letošního nováčka Okresního přeboru, a při vší úctě k tomuto soupeři jsme si již přáli konečně zisk tří bodů. Bohužel zůstalo jen u přání. Troufám si tvrdit, že jsme do utkání nastoupili v celkem silné sestavě, ale průběh utkání opět ukázal, že se momentálně nacházíme v herní krizi, kdy to prostě „ nejde „.

   Trochu více ze hry měli v prvním poločase hráči Vysoké, ovšem první dvě velké šance v zápase jsme si vypracovali  my. To když po levé straně zatáhl míč Tomáš Korchan a od rohového praporku jej zacentroval  do malého vápna, na nabíhajícího Andrese Goliase, který se dostal před obránce soupeře, ale slabým důrazem nedokázal usměrnit balon za záda brankáře, který tuto „ polostřelu „ pohodlně chytil. U druhé šance byl poté opět Andreas, který dostal chytrou přihrávku od Romana Mondeka, kdy postupoval z pravé strany sám na bránu.  Přitom zvolil střelu levou nohou na vzdálenější tyč, ale bohužel opět mimo. Momentálně nám chybí , mimojiné , chladnokrevnost v zakončení - Danku, přijeď už ! V žádném případě tímto nechci kritizovat Andrease, protože vím, že jeho samotného velice mrzí. On dá ještě spousty gólů, ale momentálně to prostě nejde ani jemu a ani nikomu jinému. Škoda, místo našeho vedení opět zafungovalo otřepané pravidlo - nedáš, dostaneš. A tak šli do vedení hosté, kdy střelou ze šestnácky k pravé tyči překonal hostující hráč v bráně chytajícího Honzu Tošenovského - 0:1 . Takto skončil i poločas.

 Druhý poločas se nesl ve stejném duchu - aktivita hostujícího celku, snaha našich hráčů o vyrovnání , hodně nepřesností na obou stranách. V těchto chvílích však zafungovala bratrská spolupráce Janise a Andrease, kdy se Janis po levém křídle prosmýkl až na hranici šestnáctky, odtud poslal střílený  míč na Andrease, který nabíhal do vápna spolu se dvěma obránci soupeře, a který i přes to dokázal  levou  nohu vystřelit a  poslat míč mezi brankáře a levou tyč - 1:1.   Konečně, to byla úleva !  Po tomto gólu jsme trochu převzali iniciativu, ale  pouze na chvíli a zápas tak po pološancích na obou stranách směřoval k remízovému stavu. Do utkání ještě naskočil Patrik Urban, který vystřídal střelce našeho gólu - Andrease. Při tomto si vypracoval šanci, kdy proti němu na hranici šestnáctky vyběhl hostující brankář, ale Patrik Urban  míč poslal jen těsně vedle levé tyče.

Když už ubíhaly poslední vteřiny utkání, tak byla proti našemu  týmu odpískána penalta ! Míč si vzal jeden z nejzkušenějších hráčů Vysoké - Jiří Táborský  a ….. nedal !!! Honza Tošenovký zachránil náš tým od blamáže, když střelu k levé tyči zkušeně lapil !!!  Po tomto pak rozhodčí p. Špalek ukončil utkání, ve které nutno přiznat byli o fous lepší hráči Vysoké.  Naše trápení tak opět pokračuje třetí  domácí remízou v řadě s výsledkem  1:1.

K dalšímu zápasu zajíždějí naši hráči na horkou půdu Brantic, kde jen tak nevyhrává, ale sakra něco mi říká, že tam konečně urveme tři body !  Kluci držím palce !!!

Gól : Andreas  Golias

Sestava :       Tošenovský

Fiedor      Hvižď       Krupa        Korchan

Pavlíček     Tužinčin   Mondek        J. Golias

A. Golias      Uher

 

Střídali : Štejdíř, Urban

IMG_8589.jpg
Po 15. říjen 2012, 15:57:32 CEST
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one