Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg

Osoblaha - Třemešná

                                               Sobota 7.5.2011
                        OSOBLAHA - TŘEMEŠNÁ 2:1 (1:0)


Sestava: Tošenovský, Vašut, Krupa, Krejčí Kocián, Tužinčin Lukáš (70. Golias J.), Štejdíř, Mondek, Tužinčin Luboš, Kalda, Dostál.
Branky: Lukáš Tužinčin, Luboš Tužinčin


     V sobotním, skoro letním počasí přivítali Osoblažští na svém hřišti mužstvo Třemešné. Po nepříliš vydařeném zápase v Malé Morávce chtěli hráči Osoblahy před svými fandy vyhrát, urvat další tři body do tabulky a přiblížit se tak horním příčkám. Osoblažští, kteří v každém zápase mají vynucené tři až čtyři změny v sestavě, se do Třemešné hned od úvodního hvizdu zakousli a hned v první minutě měli obrovskou příležitost, kterou však neproměnili. V úvodních 20 minutách to byli domácí, kteří diktovali tempo hry, byli lepším týmem a vytvářeli si i střelecké příležitosti. Tlak osoblažských vrcholil kolem 25. minuty, kdy po faulu ve vápně nařídil rozhodčí penaltu, kterou Lukáš Tužinčin s přehledem proměnil. Pak Osoblažští trochu polevili, čehož hráči Třemešné začali využívat a vytvářet si dobré střelecké příležitosti. Jelikož ani jedna strana již žádnou šanci nevyužila, odešli o poločase mužstva do kabin za stavu 1:0.

Druhá půle začala stejně jako první poločas. Osoblažští byli aktivnější, lépe kombinovali a byli přímočařejší v tahu na branku soupeře. Kolem 65. minuty byli Osoblažští důraznější před brankou hostů a dotlačili míč za záda brankáře Třemešné a po brance Luboše Tužinčina se dostali do vedení 2:0. Hráči Třemešné znervózněli a Osoblažští je v tu chvíli přehrávali. Do další velké šance se v zápětí dostal opět Luboš Tužinčin, ale svůj samostatný únik zakončil pouze do tyče. Od cca 80. minuty začali Osoblažští jako by bránit výsledek a začali vyklízet střed hřiště, čehož hosté začali využívat a v samotném závěru se jim podařilo skórovat. Více již však nestihli a Osoblaha si tak připsala další tři body v tabulce a se ziskem 31 bodů se již vyhoupla na 6. místo.

Své další utkání Osoblažští odehrají na hřišti mužstva Zátoru, kdy Zátor se v současné době nachází na posledním místě tabulky a jistě udělá vše proto, aby v tomto utkání zvítězil a odskočil z posledního místa.

 

So 22. červen 2019, 19:14:36 CEST
Dan Kalda
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one