Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG

Osoblaha - Světlá Hora

Osoblaha - Světla Hora

1:2

V dalším podzimním kole sehráli osoblažští  na svém hřišti zápas se Světlou Horou, která se na začátku sezony trápila, ale v posledních utkáních již šly její výkony nahoru. Osoblažští, vědomi si toho, že dosud neprohráli žádné utkání, chtěli naplno bodovat i tentokrát, ale  zranění a tresty z předchozího zápasu pořádně zamíchali sestavou.   I se šesti změnami v sestavě se  osoblažští do svého soupeře zakousli,  snažili se vytvořit si tlak a vstřelit vedoucí branku. Hosté, ketří si uvědomovali momentální sílu osoblažských, nechtěli hru otevřít a tak se soustředili na obranu.  Domácí byli o něco lepším týmem, ale  ani jednu ze dvou dobrých příležitostí neproměnili.   Hosté si vytvořili první šanci až kolem 30. minuty a touto nekompromisně trestali.  Osoblažští byli chvíli zaskočeni,  ale ještě do poločasu se jim podařilo  vyrovnat nejen hru, ale i výsledek.   Po brance J. Fiedora se tak šlo do kabin za nerozhodného stavu.  Druhá půle přinesla stejný obraz. Osoblažští chtěli utkání rozhodnout, ale  jejich akce končili před pokutovým územím soupeře.  I přesto, že měli osoblažští více ze hry, nedokázali si v druhé půli vytvořit  žádnou příležitost. Pozorně bránící hosté  se dočkali v 75. minutě, kdy z opět ojedinělého útoku vytěžili standartní situaci, kterou nekompromisně proměnili.  Osoblažští zcela otevřeli hru a vrhli všechnu snahu do utočení, ale vyrovnat se jim již nepodařilo.   Utkání tak skončilo vítězstvím hostí ze Světlé Hory v poměru 1 : 2  a pro osoblažské to znamenalo první porážku v soutěži.  Hráčům jistě i přes vynucené změny v sestavě nelze upřít bojovnost, ale jako by tentokrát ve hře osoblažských  chyběla myšlenka a rychlé zakončení.  Co říci závěrem, hoši hlavu vzhůru, další utkání jsou před námi a  s nimi i potřebné body.  K dalšímu utkání zajíždí osoblažští do Staré vsi, kde je jistě čeká velice  těžké utkání.

Sestava: Tošenovský, Vašut, Kaňok, Dostál, J. Golias, J. Fiedor, ( Balog) Tužinčin Luk., Štejdíř, Orava, Golias A., Tužinčin Lub.,

Branka : J. Fiedor

Út 4. říjen 2011, 12:56:43 CEST
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one