Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

Osoblaha - Stará Ves 3:1

Osoblaha - Stará Ves

3:1

         Domácí vstupovali do utkání jako papíroví favorité a hlavně chtěli navázat na zlepšené výkony na svém hřišti. Osoblahu čekají v následujících 8 dnech 3 soutěžní utkání a zápas proti Staré Vsi měl patřit mezi ty snadnější.

          Hráči Slezanu chtěli co nejdříve vstřelit úvodní gól a trochu se na hřišti uvolnit. Soupeř ale dlouho vzdoroval. Trochu k tomu přispěly u některé absence ofenzivních hráčů základní sestavy. Trenér proto musel trochu improvizovat a hráči se nemohli spolehnout na zažité herní variace. Přesto to hře až tolik nevadilo a domácí se snažili kombinovat. Bohužel někdy až moc. Chybělo více pokusů o zakončení a přímočarost. Dříve, než bylo k vidění pár hezkých momentů, hosté se na hřišti připomněli dvěma hrubými zákroky, na H. Hejtmánka a J. Goliase, oceněnými žlutou kartou. První větší šanci měl A. Golias, který z voleje na hranici šestnácky minul soupeřovu bránu. Pak přišla akce po levé straně a prudký centr Uhra na nabíhajícího Hejtmánka, který se pokoušel dlouhý míč zasáhnout „rybičkou", bohužel mu ale chybělo pár centimetrů. Po sérii nevyužitých šancí a určité herní převahy přišel rohový kop a právě J. Golias, kterého hostující obrana špatně pokryla, se dokázal odpoutat od obránce a hlavou otevřel skóre. Z prvního poločasu stojí za zmínku ještě krásný zákrok Tošenovského, který vytěsnil jeden z přímáků soupeře na tyč. Poločas jsme tedy s převahou vyhráli 1:0.                    

          Začátky druhých poločasů bývají důležité, zvlášť když Osoblaha vedla pouze o gól a zápas byl otevřený. Naštěstí se rychle podařilo přidat druhou branku. Po vybojovaném míči ve vlastním vápně Osoblaha založila protiútok a slušnou kombinací se dostala až k brance soupeře, kde jeden z hráčů zahrál rukou a pískala se penalta. Tu bezpečně proměnil Luk. Tužinčin. J. Tošenovský zlikvidoval dalším hezkým zákrokem stejně zahraný přímák St. Vsi jako v prním poločase. Dnes byl brankář pro domácí oporou. Třetí gól přišel o pár minut později, když Janis Golias vyslal svého bratra Andrease po pravém křídle. Zakončení podél brankáře na zadní tyč vyšlo a bylo to 3:0. Osoblažští ale na moment ztratili koncentraci a v zápětí hosté snížili na rozdíl dvou branek. Centr z pravé strany našel nepokrytého hostujícího útočníka a ten se trefil přesně do protipohybu gólmana. Osoblaha se snažila svého soupeře dorazit. Přišli i další šance. Ty největší měli Z. Krejčí a Luk. Tužinčin, ale ani jeden z nich bránu netrefil. Síly docházely na obou stranách a do konce utkání už se na skóre nic nezměnilo.

          Osoblaha vybojovala povinné vítězství a poráží Starou Ves 3:1. Další zápas se hraje už v úterý 8.5.2012 ve 14:30 hod. na hřišti v Karlovicích.

Trenér:    M. Balicki

Sestava:    Tošenovský, Vašut, Hvížď, Krupa, Luk. Tužinčin, Hejtmánek (Krejčí), Štejdíř (M. Fahrenholc), J. Golias, J. Fiedor, Uher, A. Golias (Pavlík)

Branky:     J. Golias, Luk. Tužinčin, A. Golias

Po 7. květen 2012, 14:57:32 CEST
Honza Hejtmánek
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one