Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

Osoblaha - Slezské Rudoltice

Osoblaha - Slezské Rudoltice

3 : 0

Šlágrem kola bylo jistě utkání osoblažských a Slezských Rudoltic, ve kterém se střetli do té doby 1. a 3. mužstvo tabulky, kdy rozdíl mezi mužstvy byl 2 body.   Hosté z Rudoltic již několik dní před utkáním slibovali tuhý boj  a dále uváděli, že z Osoblahy  si odvezou nejméně bod.   Domácí hráči, snad již vědomi si  prvního místa v tabulce, vstoupili do utkání velmi útočně naladěni a posíleni o hráče Kaldu, který se po čtyřzápasové pouze zapříčiněné zraněním opět vrátil do sestavy. Hned od úvodního hvizdu se osoblažští tlačili k bráně hostí a hra se odvíjela hlavně na půli Slezských Rudoltic.  Hosté si mnohdy s rychlým napadáním  a tlakem na bránu ze strany Osoblahy nevěděli rady a  mnohdy za cenu pouhého odkopu míč dostali na půli osoblažských. I přes velký tlak se osoblažští dlouho nemohli prosadit a jejich útočné akce končili na šestnátce a nebo nepřesným zakončením.  Vysvobozením se stala  43. minuta, kdy nakopnutý míč osoblažských po standartní situaci zapadl k pravé tyči a Osoblaha se tak ujala vedení.   

Do druhé půle osoblažští doslova vlétli a dvěma rychlými góly utkání rozhodli. Za stavu tři nula se utkání pak již pouze dohrávalo, osoblažští  se stáhli a umožnili soupeři hru vyrovnat.  Obě mužstva měla do konce ještě  pár dobrých příležitostí, ale tyto již neproměnili a utkání  tak skončilo zaslouženým vítězstvím osoblažských v poměru 3:0. K utkání lze závěrem ještě dodat, že dobrým výkonem  se prezentoval rovněž hlavní rozhodčí, který  v utkání udělil po dvou žlutých kartách  na obou stranách a nepřipustil žádnou záludnou a tvrdou hru. Hra měla spád a fanouškům se fotbal na dobře připraveném hřišti jistě líbil. Další utkání odehrají osoblažští v sobotu opět na svém hřišti, jedná se o poslední utkání podzimní části na domácím hřišti a soupeřem jim bude mužstvo Vrbna pod Pradědem. Začátek utkání je v 14:30 hod.

Sestava : Tošenovský, Vašut, Hvižď, Korchan, Tužinčin Luk., Štejdíř, Fiedor, Golias A.,  Dostál, Kalda, Golias J.   střídali : Tužinčin Luboš, Konvička, Farenholcz

Branky: Kalda, Dostál, Golias J.

St 26. říjen 2011, 18:40:55 CEST
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one