Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

Osoblaha - Slavoj Bruntál "B"

   Zdeněk Krejčí -  mýma očima.

    V sobotu 1.9.2012 jsme od 17:00hod., na svém hřišti přivítali celek Slavoje Bruntál - Staré město B. Tento tým se vždy vyznačoval takovým tím „ťukesem „, neboť zde působí hráči, kteří mají zkušenosti z odehraných zápasů ve vyšších soutěžích. A i když první zápas prohráli ve Vrbně 6:0, tak nás určitě nečekalo nic lehkého.

   Avšak začátek zápasu nám vyšel zcela dokonale, protože již cca v 2 min. zápasu se ke mně dostal na naší polovině míč,  já jej zacentroval křižně na pravé straně rozběhnutého Honzu Hejtmánka, který zkušeně přeloboval na vzdálenější tyč brankáře hostí  1:0. Po tomto gólu jsme  se snažili vstřelit druhý, uklidňující gól, ale mimo pár centrů ze stran, které nenašly svého adresáta jsme nic jiného nevymysleli.

   V této fázi zápasu, okolo 20 min., začínali přebírat otěže hráči hostí, kteří si to začali „ dávat" mezi sebou pěkně po zemi. Z toho také pramenil vyrovnávajíci gól jejich středního záložníka , kdy nás hráči hostí vykombinovali před naší šestnáctkou, ten si sběhl do vápna, kde ještě na trávník položil zasekávačkou našeho obránce a  poté poslal míč k pravé tyči 1:1.

   Po rozehrání jsme se opět snažili strhnout vedení na naši stranu, což se nám Andreasem Goliasem podařilo, když se vyhnul na pravé straně ofsajdové pasti, dobrým pohybem se dostal za jejich obranu, kde dostal míč od Honzy Pavlíčka, vnikl do šestnáctky a vzápětí opět na vzdálenější tyč vstřelil gól - 2:1. Vedení jsme mohli ještě do šatny navýšit, ale Michal Uher z levé strany po dobré kombinaci křižnou střelou otřel  balon jen o pravou tyčku.

   Ve druhém poločasu utkání bylo cílem (jak jinak ), vstřelit rychlý, třetí gól, který by možná soupeře zlomil. Šancí sice na začátku moc nebylo, ale v jeho průběhu, kdy se hráči hostí stále tlačili dopředu s tím, aby vyrovnali utkáni, jsme si šancí vytvořili velmi mnoho. Až jsem se bál, že se bude opakovat situace ze Staré Vsi, kde jsme na neproměňování šancí  vyloženě dojeli. Andreas se mohl  stát mužem utkáni - klidně mohl dát ve druhém poločasu 4 góly. Aspoň z mého pohledu. Zejména kdy po nádherné střele, tuším Honzy Pavlíčka, která skončila na  břevně,  se míč odrazil přímo k jeho levačce na malé vápno, avšak odtud trestuhodně přestřelil. Ještě že tam jsou zábrany, jinak by ten balon hledal ještě dnes. Snad si to schoval na další mač. Ovšem je třeba i vyzdvihnout hostujícího brankáře, který se blýskl několika dobrými zákroky, kterými stále držel svůj tým ve hře.

   Kýžený třetí gól z naší strany stále nepřicházel, proto i hosté měli  pár momentů, které hrozily gólem. Venca Červenka však spolehlivě všechno pochytal, až na výjimku, kdy mu vypadla tvrdá střela se střední vzdálenosti před jejich útočníka, který se jej snažil přehodit, ale naštěstí přeloboval i bránu. V závěru měl ještě šanci na třetí gól Janis Golias, který oživil hru našeho týmu po příchodu z lavičky, ale opět jej vychytal hostující brankář. V těchto momentech jsem si docela přál, aby už utkání skončilo. Protože to bylo trápení našeho týmu v koncovce. Rozhodčí Eftimiadis poté pak , myslím trochu zbytečně,  ke konci utkání začal kouskovat hru. Vedení jsme však již udrželi a vyhráli tak 2:1.

  Z mého pohledu se jednalo o velice férové utkání, bez žádného záludného zákroku.

  Díky patří všem hráčům (ať už na hřišti, nebo na lavičce) a divákům, kterým se fotbal musel líbit.

 

   Góly : Hejtmánek, Golias                     

 

      Sestava :                             Venca Červenka

 

  Marek Vašut                Zdenek Krejčí           Peťa Hvižď              Tomáš Korchan

 

 Honza Hejtmánek    Honza Pavlíček          Tomáš Štejdíř                 Lukáš Tužinčin

 

                                    Andreas Golias        Michal Uher          

 

na lavici připraveni : Jožka Krupa, Janis Golias, Roman Mondek, Jožka Fiedor

                                                                                                                      trenér : Martin Balicki

Čt 6. září 2012, 16:33:06 CEST
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one