Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

Osoblaha - Nové Heřmínovy

1.5. 2013 Osoblaha - Nové Heřmínovy  2:1 ( 1 : 0 )

Důležitá výhra a strašně cenné body. Teprve čtvrtá výhra našeho týmu v probíhající soutěži Okresního přeboru. Od počátečních minut jsme udávali tempo zápasu a  po dlouhé době se dalo na předváděnou hru dívat. Obranná čtveřice ve složení Krupa, Krejčí, Hvižď, Tužinčin fungovala na jedničku a do ničeho jsme hostující tým v prvním poločase nepustili. Jejich dlouhé nákopy a na vysokého útočníka byly s přehledem odvraceny a byly tak zakládány útoky na bránu Heřmínov, avšak s nevalným úspěchem.  Na počínání našich útočníků a dalších ofenzívních hráčů se již nemohl dívat Jožka Krupa, který z pozice pravého obránce napřáhl snad ze třiceti metrů z pravé strany a životní trefou vymetl všechny pavouky v levé šibenici - 1 : 0 . Navýšit skóre pak mohl Tomáš „ Lebron „ Korchan a to po odpískané penaltě za ruku hostujícího hráče v pokutovém území. Avšak s touto příležitostí naložil prachbídně, když střelu namířil pouze doprostřed brány po zemi, což byla lahůdka pro brankáře Heřmínov, který ji tak zlikvidoval.

Druhý poločas se nesl ve stejném duchu jako ten první fotbal. Solidní fotbal a kombinace našeho týmu. Hosté se tlačili za vyrovnáním a nechávali tak otevřená okénka v jejich obraně, což využil Jožka Fiedor hrající na pravé záloze, který se zjevil z pravé strany sám před brankářem. Místo střely na bránu však vyslyšel J. Goliasovu hlasitou prosbu o přihrávku, kterou mu vzápětí poslal na levou stranu. Ten si zasekávačkou položil brankáře na zem a podruhé rozvlnil síť za jeho zády - 2 : 0.     Po tomto gólu se hostující hráči ještě více hnali za korigováním, pro ně nepříznivého stavu. A byli posléze odměněni vstřeleným gólem z přímého kopu zpoza šestnáctky 2 : 1.  Tento gól je velice povzbudil a hnali se za vyrovnáním. Do našeho pokutového území tak létal jeden balon za druhým, ať už z rohového kopu nebo z dlouhých autových vhazování.        Všechnu tuto snahu jsme však přečkali až do závěrečného hvizdu hlavního rozhodčího a vybojovali tak první jarní 3 body do tabulky. Snad je potvrdíme již v sobotu hraném utkání proti Karlovicím opět v domácím prostředí.

Góly : Jožka Krupa, Janis Golias

Sestava :                       Tošenovský

       Krupa           Hvižď              Krejčí             Tužinčin

Fiedor           Pavlíček       A. Golias        Korchan

                            J. Golias      Kocián

Ze střídačky se ve druhém poločase do hry dostali : Hejtmánek, Hrádela, Urban

Na lavici zůstal náhradní brankář Červenka.

Trenér : Balicki

Pá 3. květen 2013, 20:15:31 CEST
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one