Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

Osoblaha - Lichnov 1:2

24. 8. 2013

S  trenérskou legendou Pavlem Papadakisem, který vedl náš tým ze střídačky,  jsme proti  Lichnovu chtěli vyhrát, což je v domácím zápase vždy povinnost.  Utkání začalo vzpomínkovou minutou ticha za pana Miloše Krejčího , bývalého dlouholetého hráče a funkcionáře, který zemřel  dne 9. 8. 2013 ve věku  86 let.

Poté už přišel na řadu samotný zápas, kdy v prvním poločase jsme se snažili rychlými a krátkými přihrávkami  a narážečkami proniknout obranou Lichnova. Po takovýchto několika pokusech přišel krátký centr z pravé strany od Fiedora, na který si do vápna naběhl Štejdíř a i s pomocí Lichnovských hráčů a jejich teče skončil míč v síti jejich brankáře - 1:0.  Vyrovnání však  přišlo celkem brzy,  kdy Krejčí nechal záložníkovi  Lichnova před domácí šestnáctkou  hodně času na rozmyšlenou. Ten toho náležitě využil,  když zakroutil míč k levé tyči Tošenovského brány - 1:1. Toto byla jediná střela na naši bránu za první poločas ! Do přestávky jsme se snažili skóre opět obrátit v náš prospěch, ale bohužel začal  náš festival zahozených šancí, který poté pokračoval i ve druhém poločase. Co naplat, že jsme měli více ze hry a  jednoznačně více střel  když neproměníme tolik šancí, kterých bylo minimálně na tři zápasy. A tak nám toto museli ukázat hráči Lichnova, kteří podruhé v zápase trefili bránu po velkém nedorozumění  naší  obrany - 1:2. Na vyrovnání  utkání byla ještě spousta času, jedna šance střídala druhou, ale bohužel, v tomto zápase nám nebylo přáno a tak utkání skončilo naší prohrou.

Branka : Štejdíř

 

Sestava :                    Tošenovský

               Šrubař     Krejčí  (c)    Tužinčin     Pavlíček

          Fiedor  ( ´55 Kalda )   Golias  J.       Štejdíř         Korchan

                   Hejtmánek  ( ´80 Urban )   Golias A.

Ne 25. srpen 2013, 20:50:26 CEST
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one