Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

Osoblaha - Heřminovy 4:1 (2:0)

16.11.2013

FK Slezan Osoblaha - FK Nové Heřminovy  4:1 (2:0)

V posledním podzimním utkání, které bylo předehrávkou prvního jarního kola jsme působili zezačátku dosti mdlým a ospalým dojmem. Nedokázali jsme si pořádně přihrát míč a někteří z nás se zbytečně vyžívali v kličkování. Bezgólový stav však netrval dlouho, neboť po odraženém míči se v hostující šestnáctce dostal ke střele Tomáš Korchan a následně levačkou na vzdálenější tyč  nedal hostujícímu brankáři šanci - 1:0. Hosté se snažili o rychlou odpověď, ale po centrovaném míči do našeho vápna hostující stoper  bránu po hlavičce netrefil.  Víc toho naštěstí hosté směrem dopředu neukázali .  V polovině prvního poločasu Honza Pavlíček vybojoval  míč na hranici velkého vápna hostujícího týmu a po chvilce svou levou nohou překvapil brankáře hostí, který tuto střelu dost možná u své pravé tyče i podcenil - 2:0.  Další šanci k navýšení skóre měl na svých kopačkách Andreas Golias, kdy se postavil k přímému kopu z pravé strany. Střelu přes zeď však tentokrát brankář hostí zkušeně lapil. Velkou šanci ke skórování měl i Jožka Fiedor, který se dostal k hlavičce z malého vápna. Jeho střelu však zastavilo břevno již překonaného a bezmocně dívajícího se brankáře Heřminov. Další náznaky šancí buď zastavil praporek pomezního, nebo špatné řešení našich hráčů.

 Ve druhém poločasu jsme opět lehce polevili a nechali hrát hostující tým, který měl dvě slibné šance ke skórování, ale vysoký lob na naši bránu Honza Tošenovský vyrazil  nad břevno a střelu  kapitána hostů, který se prodral do naší šestnáctky z levé strany a   vystřelil na vzdálenější tyč rovněž Honza vytěsnil  na rohový kop.  Po tomto důrazném varování  jsme opět zapnuli na vyšší obrátky a prakticky jsme již ovládli celé utkání. Po faulu na malého Jožku na polovině hostů, ponechal rozhodčí výhodu, míče se zmocnil Tomáš Korchan, který obešel tři obránce a poté kolem brankáře Heřminov zakončil střelou k levé tyči jeho brány - 3:0. Gól mohl vsítit i Lukáš Tužinčin, ale svou střelu z přímého kopu namířil pouze do břevna heřminovské brány. Co se nepodařilo Lukášovi, tak to se podařilo jeho kolegovi ze stoperské dvojice -  Zdeňkovi Krejčímu, který se po zahrávaném rohu od Andrease Goliase z pravé strany prosadil hlavou a zvýšil tak vedení na  4:0. Na hřiště se poté dostal i Jožka Krupa a centrovaným míčem přesně našel na malém vápně Tomáše Korchana, ten však odmítl vedení v tabulce střelců a hattrick v zápase a v jasné šanci uklouzl.  Rozhodčí zápasu pak odpustil hostujícímu týmu dvě jasné penalty, kdy nejprve stáhnutí Dana Kaldy v šestnáctce za dres nechal bez povšimnutí a poté jasné podseknutí Jožky Fieodora na malém vápně. Naopak,  v závěru utkání  doslova daroval penaltu hostům, kterou jejich  stoper s přehledem proměnil - 4:1.

Branky : 2x Korchan, Pavlíček, Krejčí

Sestava :                             Tošenovský

    Vašut   (´75 Krupa)    Krejčí  (´65 Štejdíř)       Tužinčin           Šrubař

      Fiedor          Pavlíček  (´80 Balog )    A. Golias             Korchan

                               Hejtmánek           Kalda

Vedoucí mužstva : Hrádela

Čt 21. listopad 2013, 15:30:59 CET
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one